Apmācību seminārs “Zaļi domājam, digitāli rīkojamies”

Pierīgas tūrisma asociācija aicina uz bezmaksas apmācību semināru tūrisma jomas profesionāļiem (tūrisma pakalpojuma sniedzējiem, tūrisma speciālistiem, gidiem u.c. interesentiem) par zaļā kursa pamatprincipiem saimnieciskajā darbībā, viediem risinājumiem mārketingā un sadarbības tīklu veidošanu.

Apmācību seminārs norisināsies 2023.gada 23.martā klātienē, Viesu namā “Upes villa” (Daugmale, Ķekavas novads), no pl.9.45 līdz pl.14.30, tā moto “Zaļi domājam, digitāli rīkojamies” izvēlēts vadoties pēc pēdējā laika tendencēm un aktualitātēm, kas neizbēgami skar arī tūrisma nozari. Latvijas universitātes Antropoloģijas studiju nodaļas lektors Kārlis Lakševics aicināts, lai vadītu lekciju “Zaļais kurss & energoefektivitāte. Tūrisma uzņēmēju iespējas, ieguvumi un izaicinājumi”, ko papildinās arī ar praktiskiem piemēriem. Savukārt, līdztekus “zaļiem un ilgtspējīgiem” risinājumiem uzņēmējdarbībā ir svarīgi arī izvēlēties gudras mārketinga metodes. “Spēja veikli un radoši adaptēties digitālā mārketinga tendencēm ļauj sērfot uz panākumu viļņa un nepakļūt zem ūdens. Tomēr jāpatur prātā, ka pat visspožākās inovācijas neaizstās autentiskumu un ilgstošas attiecības ar auditoriju. Kad lietā liktas jaunākās tehnoloģijas, svarīgi domāt par vērtīgu un uzlabotu auditorijas pieredzi,” tā Aģentūras “Digital Marketing Group” digitālā mārketinga eksperte Annija Graustiņa, kura vadīs lekciju “Viedi risinājumi tūrisma mārketingā”. Tā kā apmācību seminārs tiek organizēts ar Latvijas investīciju attīstības aģentūras atbalstu (LIAA), šīs abas lekcijas varēs vērot arī LIAA Tūrisma departamenta Facebook kanālā. Ar to gan seminārs nebeigsies un turpinājumā sagaidāma Rīgas plānošanas reģiona tūrisma eksperta Edgara Ražinska lekcija “Tūrisms, sadarbības tīkli un radošums Pierīgā”, kas pietuvinās aktuālajai reģiona situācijai, problemātikai un iespējām nākotnē, attīstīto Pierīgu par konkurētspējīgu tūrisma galamērķi. Semināra noslēgumā būs iespēja dzirdēt patiesus pieredzes stāstus no uzņēmīgiem un radošiem Pierīgas tūrisma uzņēmējiem – siernīcas “SOIRA” un Ādažu ražotāju veikala “Utt..” saimnieces Ingas Āriņas-Vilnes, “Silmachy Cosmetics” pārdošanas menedžeres Daijas Līdakas un Biedrības “Marutas Raudes mākslas centrs” valdes locekļa Alfa Raudes.

Semināru moderēs Dīvs Reiznieks un pasākums solās būt aizraujošs un interesants dažādiem tūrisma jomas profesionāļiem – no pavisam jauniem tūrisma entuziastiem līdz pat pieredzējušiem un dažādas krīzes pārdzīvojušiem. Dalība pasākuma ir bez maksas, bet ar obligātu iepriekšējo pieteikšanos, aizpildot anketu: ŠEIT

Semināra programma

Pierīgas tūrisma asociācija

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

5 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Izstāde “Mēs krāsās”

5 notikumi,

5 notikumi,

4 notikumi,

-

PASTKARTE NO ROMAS

6 notikumi,

Tauriņa stāsts

Danču vakars

5 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

7 notikumi,

Pansija pilī

7 notikumi,

Baltais klusums

KUR PAZUDIS VILKS?

Bez mīlestības nedzīvojiet

6 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

-

Sirsniņdienas darbnīca

8 notikumi,

-

Vai esi drošs internetā?

7 notikumi,

-

Danču vakars

7 notikumi,

PASAKAS KOKLĒM UN BALSĪM

7 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

10 notikumi,

Pansija pilī

9 notikumi,

MĪTI UN LEĢENDAS

7 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

-

Uzvārdu un vārdu stāsti

5 notikumi,

9 notikumi,

Gandrīz vecpuisis

10 notikumi,

Sirds Likums

7 notikumi,