Deputāti

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs
Juris Žilko

Politiskā piederība: “POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME”
Ievēlēts no saraksta: “Latvijas attīstībai”, “POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME”
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja – komitejas priekšsēdētājs; Attīstības komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Pirmdiena; ceturtdiena. Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29467749

Priekšsēdētāja lobijs

Domes priekšsēdētāja pirmā vietniece
Agnese Geduševa

Politiskā piederība: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Ievēlēts no saraksta: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Domes priekšsēdētaja pirmā vietnieka atbildības:
koordinē izglītības, kultūras, sporta un tūrisma, kā arī sociālo lietu un veselības aizsardzības jautājumu risināšanu; darbojas domes pretkorupcijas pasākumu un pašvaldības darba atklātības uzlabošanas jomā.
Dalība komitejās: Izglītības, kultūras un sporta komiteja; Sociālo lietu komiteja; Drošības komiteja.
Pieņemšanas laiki: Pirmdiena; ceturtdiena. Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29472617; 29467749

Domes priekšsēdētāja otrais vietnieks
Valts Variks

Politiskā piederība: VIDZEMES PARTIJA
Ievēlēts no saraksta: Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, VIDZEMES PARTIJA
Domes priekšsēdētaja otrā vietnieka atbildības:
koordinē un pārrauga infrastruktūras attīstības jautājumus un uzņēmējdarbības atbalsta jautājumus; koordinē un pārrauga teritorijas plānojuma un būvniecības jautājumus; koordinē un pārrauga pašvaldības nekustamo īpašumu jautājumus; darbojas domes pretkorupcijas pasākumu un pašvaldības darba atklātības uzlabošanas jomā.
Dalība komitejās: Finanšu komiteja; Attīstības komiteja.
Pieņemšanas laiki : Pirmdiena; ceturtdiena. Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26120084

Domes priekšsēdētāja trešais vietnieks
Gatis Līcis

Politiskā piederība: “POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME”
Ievēlēts no saraksta: “Latvijas attīstībai”, “POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME”
Domes priekšsēdētaja trešā vietnieka atbildības:
koordinē vides aizsardzības un labiekārtošanas jautājumu risināšanu; koordinē savlaicīgu pašvaldības lēmumu pieņemšanu un rīcību civilās aizsardzības jomā; koordinē un uzrauga drošības un sabiedriskās kārtības jautājumu risināšanu; īsteno pārraudzību pār Reģionālo pašvaldības policiju; darbojas domes pretkorupcijas pasākumu un pašvaldības darba atklātības uzlabošanas jomā.
Dalība komitejās:
Finanšu komiteja; Attīstības komiteja; Drošības komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29403766 vai rakstot gatis.licis@kekava.lv

Inese Jēkabsone

Politiskā piederība: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Ievēlēts no saraksta: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Dalība komitejās: Finanšu komiteja; Sociālo lietu komiteja – komitejas priekšsēdētāja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: Iedzīvotāju pieņemšanu nodrošinu katra mēneša pirmajā otrdienā plkst. 17:00-18:00 Baldonē, Pārupes ielā 3, Semināru telpā 2. stāvā. Citā laikā – iepriekš saskaņojot pa tālruni +371 26328940 vai rakstot inese.jekabsone@kekava.lv

Voldemārs Pozņaks

Politiskā piederība: Latvijas Zaļā partija
Ievēlēts no saraksta: “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”
Dalība komitejās: Attīstības komiteja; Drošības komiteja – komitejas priekšsēdētājs
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 22477488 vai rakstot voldemars.poznaks@kekava.lv .

Dace Cīrule

Politiskā piederība: “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”
Ievēlēts no saraksta: “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”
Dalība komitejās: Finanšu komiteja; Izglītības, kultūras un sporta komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29154080 vai rakstot dace.cirule@kekava.lv

Edgars Brigmanis

Politiskā piederība: “Latvijas attīstībai”, “POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME”
Ievēlēts no saraksta: “Latvijas attīstībai”, “POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME”
Dalība komitejās: Īpašumu komiteja; Sociālo lietu komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26335442

Arnolds Keisters

Politiskā piederība: bezpartejisks
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās: Drošības komiteja; Sociālo lietu komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 27871056, vai rakstot keisters@inbox.lv
Nodrošinu pieņemšanu katru ceturtdienu plkst. 16.00-18.00 Meistaru iela 37, Valdlauči

Indra Priede

Politiskā piederība: Jaunā VIENOTĪBA
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās: Sociālo lietu komiteja
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 29296189 vai rakstot indra.priede@kekava.lv

Ineta Romanovska

Politiskā piederība: “POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME”
Ievēlēts no saraksta: “Latvijas attīstībai”, “POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME”
Dalība komitejās: Izglītības, kultūras un sporta komiteja – komitejas vadītāja; Finanšu komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 25431561 vai rakstot ineta.romanovska@kekava.lv

Rihards Gorkšs

Politiskā piederība: “Latvijas attīstībai”
Ievēlēts no saraksta: “Latvijas attīstībai”, “POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME”
Dalība komitejās: Drošības komiteja; Izglītības, kultūras un sporta komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni 22520729

Andris Ceļmalnieks

Politiskā piederība: Jaunā VIENOTĪBA
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās: Finanšu komiteja; Izglītības, kultūras un sporta komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26450969 vai rakstot andris.celmalnieks@kekava.lv

Karina Putniņa

Politiskā piederība: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Ievēlēts no saraksta: Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”
Dalība komitejās: Finanšu komiteja; Attīstības komiteja
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: Katra mēneša pēdējā pirmdiena plkst. 16.30 – 17.30 Baldonē, Pārupes ielā 3, bijušajā domes ēkā. Citā laikā – iepriekš saskaņojot pa tālruni 29481113 vai rakstot karinaputnina@inbox.lv

Kristīne Legzdiņa

Politiskā piederība: Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Ievēlēts no saraksta: Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, VIDZEMES PARTIJA
Dalība komitejās: Attīstības komiteja; Īpašumu komiteja – komitejas priekšsēdētāja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 28321548 vai rakstot Kristine.legzdina@kekava.lv

Juris Jerums

Politiskā piederība: Jaunā VIENOTĪBA
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās: Finanšu komiteja; Attīstības komiteja
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26523230

Viktorija Baire

Politiskā piederība: Jaunā VIENOTĪBA
Ievēlēts no saraksta: Jaunā VIENOTĪBA
Dalība komitejās: Finanšu komiteja; Attīstības komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26424421

Andris Vītols

Politiskā piederība: Jaunā konservatīvā partija
Ievēlēts no saraksta: Jaunā konservatīvā partija
Dalība komitejās: Attīstības komiteja – Komitejas vadītājs; Īpašumu komiteja.
Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 26335696 vai rakstot andris.vitols@kekava.lv

Aigars Vītols

Politiskā piederība: “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”
Ievēlēts no saraksta: “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”
Dalība komitejās: Finanšu komiteja; Īpašumu komiteja.

Pieņemšanas laiki:
Iepriekš piesakoties pa tālruni: 28355553 vai rakstot uz e-pastu: aigars.vitols@kekava.lv