Ielādē Notikumi

« Visi notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Brīvdabas saulrieta koncerts “Randiņš pilsētā”

Detaļas

  • Datums: 11.07.2024
  • Laiks: 21:30

Organizators

Ķekavas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Jūti” aicina uz brīvdabas saulrieta  koncertu “Randiņš pilsētā”, kurš norisināsies pie Ķekavas Kultūras nama 11. jūlija vakarā pl. 21.30. Šis muzikālais sveiciens ir veltījums Ķekavas pilsētai tās divu gadu jubilejā.

Šāds pasākums pašā vasaras pilnbriedā jau kļuvis par ansambļa tradīciju. Agrāk tas norisinājās Ķekavas Mūzikas skolas ziedošajā dārzā, bet šogad nolemts pārcelt to uz mazliet pilsētnieciskāku vidi. Par koncerta vietu izraudzīts Ķekavas kultūras nams, kur koncentrējas novada kultūras dzīves svarīgākās norises. Uz tikšanos saulrietā,  lai svinētu kopābūšanas prieku un vasaru, aicinām gan savējos, gan viesus, gan nejaušus garāmgājējus un garāmbraucējus,  gan tuvējo un attālo māju iedzīvotājus.

Kopā ar vokālo ansambli “Jūti” un vadītāju Antru Dreģi muzicēs meistarīgi mūziķi – Didzis Soste (taustiņinstrumenti), Māris Orehovs (basģitāra) un Pauls Eglītis (sitaminstrumenti).

Programmā iekļauti Andra Eniņa dziesmu pirmatskaņojumi, kā arī brīnišķīgi tautā pazīstamu komponistu skaņdarbi. Skanēs Džordža Geršvina, Eltona Džona, Raimonda Paula, Raimondas Vazdikas, Valta Pūces, Ievas Alenčikas, Jāņa Lūsēna u.c. autoru melodiju aranžējumi.

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,