EKO dienas Ķekavas novadā – 14., 15., 25. un 26. maijā

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakārtošanas darbu veikšanā un samazinātu vidē nelegāli nonākušo atkritumu daudzumu, Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Clean R” un Ogres SIA “MARSS” 14., 15., 25. un 26. maijā rīkos EKO dienas.

Novada iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar SIA “Clean R” par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu – 14. un 15. maijā bez maksas varēs nodot:

 • Mājsaimniecībā radušos lielgabarīta atkritumus,
 • Nolietoto elektrotehniku,
 • Ne vairāk kā 4 vieglās automašīnas riepas (diametrā līdz 1,4m),
 • Bioloģiski noārdāmos (BIO) atkritumus (savāktās koku lapas, zāli- aizsietos maisos).

Informācija privātmāju iedzīvotājiem! Lai piedalītos akcijā, atkritumu izvešana ir jāpiesaka no 25.aprīļa līdz 6. maijam (ieskaitot). To var izdarīt “Clean R” pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv, sadaļā “Pieteikumi”, izvēloties apakšsadaļu “Akcijas” vai rakstot uz e-pastu: kc@cleanr.lv

Pieteikumā jānorāda adrese, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līguma Nr., aptuvenais atkritumu apjoms, kā arī to frakcija – lielgabarīts, elektropreces, riepas vai BIO atkritumi.

Savukārt, daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem – izvešanu var pieteikt tikai līguma slēdzējs, tāpēc iedzīvotājus aicinām līdz 6. maijam vērsties pie sava nama apsaimniekotāja, lai pieteiktu nepieciešamo pakalpojumu, vai sekot līdzi informācijai, kas tiks izvietota pie katras kāpņutelpas ieejas.

Visus pieteiktos atkritumus izvešanas dienā līdz plkst. 8.00 nepieciešams obligāti novietot pieejamā vietā ārpus privātīpašuma teritorijas vai pie atkritumu konteineriem dzīvokļu māju pagalmos. Aicinām ņemt vērā, ka atkritumi jānovieto tā, lai tiem varētu piekļūt ar speciālo transportu.

ATGĀDINĀM!

 • Lielgabarīta atkritumi ir liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus to izmēra dēļ nevar ievietot atkritumu konteinerā, piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles un to daļas.
 • Nolietotā elektrotehnika ir ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatori, putekļu sūcēji, fēni, gludekļi, kafijas automāti, tosteri, datori, monitori, printeri, televizori, radioaparāti, urbjmašīnas, mobilie tālruņi un citas iekārtas.
 • Tiks pieņemtas vieglo automašīnu riepas no klienta atkritumu apsaimniekošanas līgumā norādītās adreses (ne vairāk kā 4 riepas no vienas adreses). Netiek pieņemtas riepas ar diskiem, kā arī riepas no smagās tehnikas.
 • BIO atkritumi – savāktās koku lapas, koku zari (līdz 2cm diametrā), nezāles, augi un zāle bez melnzemes. Tos jāievieto rūpīgi aizvērtos vienreizlietojamos atkritumu maisos (ne lielākos par 100 litriem). Maisus nedrīkst pārpildīt, lai tie nesaplīstu savākšanas laikā!

ATCERIES!

Sadzīves atkritumi, būvgruži (dažādi apdares un segumu materiāli, dēļi, flīzes, logu rāmji, caurules, santehnikas preces u.c.) un nolietotas automašīnu daļas (motori, durvis u.c.) akcijas laikā netiks izvesti!

Novada iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar Ogres SIA “MARSS” 25. un 26. maijā bez maksas varēs nodot:

 • Makulatūru – žurnālus, biroja papīru, avīzes utml. – maisos, vai pārsietus ar auklu, lai tie būtu viegli savācami,
 • Stikla pudeles un burkas- maisos vai kastēs,
 • Nolietoto elektrotehniku (ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatorus, putekļu sūcējus, fēnus, gludekļus, kafijas automātus, tosterus, datorus, monitorus, printerus, televizorus, radioaparātus, urbjmašīnas, mobilie tālruņus un citas iekārtas) – neizjauktā veidā!

Vietas, kurās nepieciešams nodrošināt pakalpojumu – Baldones pagasta iedzīvotājiem – pieteikumi ir jāveic līdz 20.maijam, rakstot uz ogres.sia.marss@gmail.com vai zvanot pa tālruni 605022645, 26140399. Piesakot izvešanu, ir jānorāda adrese, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līguma Nr., tālruņa Nr., aptuvenais atkritumu apjoms, kā arī atkritumu frakcija – makulatūra, stikla pudeles, burkas vai elektropreces.

Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus līdz 20.maijam aicinām vērsties pie sava nama apsaimniekotāja, lai pieteiktu nepieciešamo pakalpojumu, vai sekot līdzi informācijai, kas tiks izvietota pie katras kāpņutelpas ieejas, jo tikai līgumslēdzējs var pieteikt izvešanu Ogres SIA “MARSS”.

Vienu dienu iepriekš uz pieteikumā norādīto tālr. nr. tiks nosūtīta īsziņa par to, kurā datumā plkst. 08:00 viss ir jāizliek ārpus teritorijas, vietā, kur var piekļūt ar speciālo transportu.

Par visiem neskaidrajiem jautājumiem aicinām vērsties par Baldones pagastu – Ogres SIA “MARSS”, rakstot uz e-pasta adresi ogres.sia.marss@gmail.com , kā arī darbdienās plkst. 8.00–17.00 zvanot uz Klientu centra tālruni 65022645, 26140399.

Bezmaksas riepu pieņemšanas akcija Baldones laukumā: https://www.ogresmarss.lv/aktualitates/params/post/4019716/

Par Baldones laukumu informāciju var atrast šeit: https://www.ogresmarss.lv/produkti/skiroto-atkritumu-apsaimniekosana/

 

Administratīvā pārvalde

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Dabas pieskāriens aplim

Lieldienu Jampadracis

-

Lieldienu Jampadracis

5 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

5 notikumi,

9 notikumi,

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

Tauriņš Seniors

12 notikumi,

9 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PIDŽAMA SEŠIEM

11 notikumi,

Pavasara ziedu valsis

10 notikumi,

7 notikumi,

14 notikumi,

8 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

-

Grāmatu tārpiņa nodarbība

9 notikumi,

9 notikumi,

Melnais samts

10 notikumi,

Baisule

8 notikumi,

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

7 notikumi,

Marijas klusums

7 notikumi,