Pasniegtas pateicības kolektīviem par ieguldīto darbu XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVII deju svētkos

14. septembrī Ķekavas kultūras namā tika pasniegti pateicības raksti Ķekavas novada amatiermākslas kolektīviem un viņu vadītājiem par dalību XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos, kur šogad mūsu novadu godam pārstāvēja 31 kolektīvs un 761 dalībnieks.

Ķekavas novads var lepoties ne tikai ar mākslinieciski augstas kvalitātes amatiermākslas kolektīviem, bet arī ar to, ka mūsu novadnieks, kura dzimtas saknes meklējamas Baldones pilsētā, profesors Jānis Dūmiņš 53 gadus ir bijis dziesmu svētku Goda virsdiriģents un  sniedzis lielu ieguldījumu dziesmu svētku tradīcijas veidošanā. Esam lepni, ka vīru kora ”Ķekava” mākslinieciskais vadītājs Arvīds Platpers bija šo svētku Goda virsdiriģents, savukārt deju kolektīvu ”Šeku reku” un ”Ķekaviņa” vadītājs Jānis Kalniņš šajos svētkos sevi apliecināja kā  deju virsvadītāju asistents.

Pateicības pasākumā tik pasniegti 44 pateicības raksti par ieguldījumu XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVII deju svētkos.  Pateicības rakstus un paldies vārdus kolektīvu un kultūras centru vadītājiem, kā arī citiem iesaistītajiem teica domes priekšsēdētājs Juris Žilko, Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Linda Zaķe un kultūras darba koordinators Ēriks Laime- Babris.

Lai sajūtās atgrieztos vasaras Dziesmusvētku notikumos, pateicības pasākuma laikā tika demonstrēta dokumentālā īsfilma par Ķekavas novada amatiermākslas kolektīvu piedzīvoto svētkos. Jau pavisam drīz filmu izrādīs kultūras centros svētku kolektīviem un pēc tam filma būs pieejama jebkuram interesentam.

Galerija

Ēriks Laime-Babris

Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes

Kultūras darba koordinators

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

4 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,