Novada domes sēdē atbalsta lēmumu par papildus līdzekļu piešķiršanu Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam

Trešdien, 2022.gada 27.aprīlī, Ķekavas novada dome nolēma grozīt 2022.gada 2.marta domes sēdes lēmumu Nr. 33 “Par atbalstu Ukrainas Republikas tautai saistībā ar Krievijas Federācijas militāro iebrukumu un Baltkrievijas Republikas iesaistīšanos šī iebrukuma atbalstā”

2022.gada 27.aprīļa domes sēdē tika nolemts piešķirt papildus 70 000 eiro lielu finansējumu no pašvaldības budžeta koda “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”, lai varētu sekmīgi turpināt atbalsta sniegšanu Ukrainas Republikas civiliedzīvotājiem, saistībā ar Krievijas Federācijas militāro iebrukumu Ukrainā.

Jau iepriekš ziņots, lai sniegtu palīdzību Ukrainai un tās iedzīvotājiem, kas cietuši no Krievijas Federācijas militārās agresijas Ukrainā, Ķekavas dome 2022.gada 2.marta domes sēdē ar lēmumu Nr.33, nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem paredzēt līdz 50 000 eiro lielu finansējumu.

Ķekavas novada dome izsaka atbalstu Ukrainas Republikas tautai, tās neatkarībai, suverenitātei un teritoriālajai nedalāmībai šajā visai Eiropai izšķirošajā brīdī, kā arī apliecina, ka ir gatava sniegt visu iespējamo atbalstu Ukrainas tautai, kas cietusi militārā iebrukuma rezultātā.

Jau ziņots, ka, atsaucoties publiski izplatītajam aicinājumam izmitināt pie sevis bēgļus no karadarbības skartās Ukrainas, Ķekavas novadā atsaukušās vairāk kā 130 mājsaimniecības, kopējais ģimenēs izmitināmo cilvēku skaits pārsniedz 350.

Administratīvā pārvalde

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

6 notikumi,

9 notikumi,

8 notikumi,

10 notikumi,

7 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

7 notikumi,

10 notikumi,

Viss būs labi

9 notikumi,

7 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PAVASARIS | Ukuleles koncerts

Muzeju nakts 2024

6 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

9 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,