Notiks pasākums Garšu cīņas un Ķekavas pilsētas statusa pasludināšana

Sestdien, 2.jūnijā, no pl.18.00 līdz 22.00 Ķekavas Ābeļdārzā, norisināsies vēl nebijis, radošs, jautrs un izklaidējošs notikums “Garšu cīņas”. Pasākuma ietvaros pl.20.00 notiks svinīgā Ķekavas pilsētas statusa pasludināšana un atslēgas nodošana domes priekšsēdētājam Jurim Žilko.

Par labu mūziku un pozitīvu atmosfēru pasākuma laikā rūpēsies Armands Simsons, tiks gatavota garākā sviestmaize, būs ēdienu gatavošanas šovs un pavāru stand-up. Notiks arī dalīšanās ar receptēm, ēdienu gleznas radīšana, kā arī būs iespēja baudīt unikālu ēdienu risinājumus no visdažādākajām pasaules valstu virtuvēm.

“Garšu cīņās” piedalīsies Latvijā mīlēti un starptautiski atzīti pavāri – Kārlis Mugins, Andrejs Botikovs, Pāvels Skopa, Sergejs Jēgers, Dāvis Auškāps.

Līdz ar pagājušajā gadā īstenoto Administratīvi teritoriālo reformu, kā rezultātā tika apvienoti Ķekavas un Baldones novadi, tika noteikts, ka no 2022.gada 1.jūlija Ķekavai tiks piešķirts pilsētas statuss. Lai šo notikumu atzīmētu, pl.20.00 domes priekšsēdētājs Juris Žilko teiks svinīgu uzrunu un notiks pilsētas atslēgas svinīga nodošana.

Dalība pasākumā bez maksas.

Administratīvā pārvalde
29.06.2022.