Enefit ieviesuši atlaižu administrēšanas rīku lietotājiem

No 2023.gada janvāra Enefit pievienojies aizsargāto lietotāju valsts atbalsta programmai, kļūstot par vienu no trijiem elektroenerģijas tirgotājiem Latvijā, kas izstrādājis informācijas tehnoloģiju rīku, ar kura palīdzību iespējams nodrošināt valsts piešķirto atlaidi aizsargātajiem lietotājiem.

Rūpējoties par ikviena Enefit lietotāja ērtībām, izstrādāts atlaižu administrēšanas rīks, kas tagad arī daudzbērnu ģimenēm, trūcīgām vai maznodrošinātām personām, ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti un personām ar I invaliditātes grupu vai tās aizgādnim dod iespēju saņemt valsts atlaidi elektroenerģijai. Informācijas tehnoloģiju rīks savieno Enefit klientu sistēmu ar Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) informācijas sistēmu, kas apstrādā saņemtos datus un nosaka, kuri no klientiem ir aizsargātie lietotāji.

“Jau pirms trīs gadiem, kad uzsākām mājsaimniecību segmenta klientu apkalpošanu, Enefit prioritāte bija apkalpot ikvienu Latvijas iedzīvotāju. Šogad, Enefit mājsaimniecību portfelis tuvojas 100 000 lietotājiem un aizsargāto lietotāju apkalpošana ir nākamais solis Enefit attīstībā, sniedzot atbalstu sabiedrības vismazāk aizsargāto grupu interesēm,“ saka Enefit valdes loceklis un privātpersonu segmenta vadītājs Mārtiņš Vancāns.

Aizsargātā lietotāja atlaides saņemšanas process ir automatizēts. Visiem esošajiem Enefit aizsargātajiem lietotājiem atlaide automātiski stājas spēkā no 2023.gada janvāra un tā tiks iekļauta februāra rēķinā. Jaunajiem lietotājiem atlaide stāsies spēkā no līguma sākuma datuma.

Atzīmējot pievienošanos aizsargāto lietotāju apkalpošanas programmai, Enefit sarūpējis arī īpašu elektrības piedāvājumu jaunajiem lietotājiem. Izmantojot kodu AIZSARGATAIS, iespēja saņemt elektroenerģiju par vēl izdevīgāku cenu – fiksētā elektroenerģijas cena samazināta uz 0,2590 EUR/ kWh; Energoneatkarība uz 0,2190 EUR/ kWh. Piedāvājums spēkā līdz 20.februārim.

Lai saņemtu informāciju par sev piešķirto aizsargātā lietotāja statusu un elektrības līguma numuru, uz kuru attiecināts maksājuma samazinājums, iedzīvotāji ir aicināti apmeklēt portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu “Aizsargātā lietotāja statusa noteikšana”.

Enefit nodrošina valsts piešķirto ikmēneša elektroenerģijas atlaidi aizsargāto lietotāju grupām:  daudzbērnu ģimenēm – 20 eiro, trūcīgām vai maznodrošinātām personām – 15 eiro, ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti – 15 eiro un personām ar I invaliditātes grupu vai tās aizgādnim – 15 eiro apmērā. Atlaide attiecas uz patērēto elektroenerģiju un sadales sistēmas pakalpojumu. Atlaides šādā apmērā ir spēkā līdz šī gada 30.aprīlim un par izmaiņām atlaides apmērā un papildus jautājumiem iespējams uzzināt BVKB mājaslapā: www.bvkb.gov.lv

SIA Enefit

SIA Enefit ir otrais lielākais elektroenerģijas tirgotājs Latvijā, kurš kopš 2006. gada piedāvā tirgū plašāko elektroenerģijas iegādes produktu klāstu, saules paneļu sistēmas, energoefektivitātes un citus modernus energorisinājumus, un finanšu instrumentus uzņēmumiem un mājsaimniecībām. Elektroenerģijas risinājumus privātpersonām Enefit piedāvā kopš 2019. gada marta. SIA Enefit mātes uzņēmums AS Eesti Energia ir lielākais elektroenerģijas un vēja enerģijas ražotājs Baltijā

Sabīne Krese

Enefit komunikācijas projektu vadītāja

 

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

5 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Izstāde “Mēs krāsās”

5 notikumi,

5 notikumi,

4 notikumi,

-

PASTKARTE NO ROMAS

6 notikumi,

Tauriņa stāsts

Danču vakars

5 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

7 notikumi,

Pansija pilī

7 notikumi,

Baltais klusums

KUR PAZUDIS VILKS?

Bez mīlestības nedzīvojiet

6 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

-

Sirsniņdienas darbnīca

8 notikumi,

-

Vai esi drošs internetā?

7 notikumi,

-

Danču vakars

7 notikumi,

PASAKAS KOKLĒM UN BALSĪM

7 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

10 notikumi,

Pansija pilī

9 notikumi,

MĪTI UN LEĢENDAS

7 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

-

Uzvārdu un vārdu stāsti

5 notikumi,

9 notikumi,

Gandrīz vecpuisis

10 notikumi,

Sirds Likums

7 notikumi,