PII “Avotiņš” bērni piedalās e-Twinning starptautiskajā projektā

Šajā mācību gadā Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādes “Avotiņš” grupas “Gliemezīši” bērni ar grupas skolotāju Leldi Žīguri piedalījās, otrajā e-Twinning starptautiskajā projektā- Let’s Plant Love Seeds! (Stādīsim mīlestības sēklas).

Šajā projektā iesaistījās Turcijas, Grieķijas, Latvijas un Bulgārijas pirmsskolas un pamatskolas skolnieki un skolotājas.

E-Twinning “Let’s Plant Love Seeds!”(Stādīsim mīlestības sēklas) projekta mērķis – sadarboties kopā ar sadarbības partneriem, padziļināt jau esošās zināšanas, kā arī veidot jaunas prasmes, kas sekmē izpratni par sev tuvāko vidi un dabu pasaulē.

Grupas ,,Gliemezīši” bērni pavasara sākumā saņēma no Grieķijas vēstuli ar laba vēlējumiem un dažādām augu sēklām. Bērni ar prieku iesēja sēklas kastītēs un podiņos. Ar foto un video dalījās kā norisinājās  procesa gaita.

Projekts tika mērķtiecīgi plānots – aktivitātes mācību procesa ietvaros, sasaistītas ar mēneša tēmu, kuras īstenoja caur caurviju prasmēm.

Sadarbības prasmes – sūtot apmaiņā dažādas sēklas, kuras iesējot,  pašiem par tām bija jārūpējas.  Bērni ieguva prasmes augu audzēšanā, uzzināja kā audzēt un rūpēties par tām.

 Mēs iepriecinājām arī Bulgārijas pirmsskolu ar “TreeBox – viss mežs tavā kabatā!” (Katrā kārbiņā aptuveni 250 dažādu koku sēklas. Tie bija 100 – bērzi, 50 – melnalkšņi, 40 – egles, 30 – lapegles, 25 – priedes, 5 – liepas).

Cilvēku ceļš, kas izaugs ar šo apziņu. Mūsu vides aizsardzība var kļūt par dzīves filozofiju, jo pastāvīgā mācīšanās notiek, kad izglītība un apmācība notiek izglītības iestādēs, kas veicina bērniem rūpēties par savu vidi un dabu.

Lepojamies par mūsu sasniegumiem un pieredzi!

Pirmsskolas izglītības skolotāja

Lelde Žīgure

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

6 notikumi,

9 notikumi,

8 notikumi,

10 notikumi,

7 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

7 notikumi,

10 notikumi,

Viss būs labi

9 notikumi,

7 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PAVASARIS | Ukuleles koncerts

Muzeju nakts 2024

6 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

9 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,