PII “Avotiņš” bērni piedalās e-Twinning starptautiskajā projektā

Šajā mācību gadā Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādes “Avotiņš” grupas “Gliemezīši” bērni ar grupas skolotāju Leldi Žīguri piedalījās, otrajā e-Twinning starptautiskajā projektā- Let’s Plant Love Seeds! (Stādīsim mīlestības sēklas).

Šajā projektā iesaistījās Turcijas, Grieķijas, Latvijas un Bulgārijas pirmsskolas un pamatskolas skolnieki un skolotājas.

E-Twinning “Let’s Plant Love Seeds!”(Stādīsim mīlestības sēklas) projekta mērķis – sadarboties kopā ar sadarbības partneriem, padziļināt jau esošās zināšanas, kā arī veidot jaunas prasmes, kas sekmē izpratni par sev tuvāko vidi un dabu pasaulē.

Grupas ,,Gliemezīši” bērni pavasara sākumā saņēma no Grieķijas vēstuli ar laba vēlējumiem un dažādām augu sēklām. Bērni ar prieku iesēja sēklas kastītēs un podiņos. Ar foto un video dalījās kā norisinājās  procesa gaita.

Projekts tika mērķtiecīgi plānots – aktivitātes mācību procesa ietvaros, sasaistītas ar mēneša tēmu, kuras īstenoja caur caurviju prasmēm.

Sadarbības prasmes – sūtot apmaiņā dažādas sēklas, kuras iesējot,  pašiem par tām bija jārūpējas.  Bērni ieguva prasmes augu audzēšanā, uzzināja kā audzēt un rūpēties par tām.

 Mēs iepriecinājām arī Bulgārijas pirmsskolu ar “TreeBox – viss mežs tavā kabatā!” (Katrā kārbiņā aptuveni 250 dažādu koku sēklas. Tie bija 100 – bērzi, 50 – melnalkšņi, 40 – egles, 30 – lapegles, 25 – priedes, 5 – liepas).

Cilvēku ceļš, kas izaugs ar šo apziņu. Mūsu vides aizsardzība var kļūt par dzīves filozofiju, jo pastāvīgā mācīšanās notiek, kad izglītība un apmācība notiek izglītības iestādēs, kas veicina bērniem rūpēties par savu vidi un dabu.

Lepojamies par mūsu sasniegumiem un pieredzi!

Pirmsskolas izglītības skolotāja

Lelde Žīgure

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

5 notikumi,

Izstāde “Dziesmu svētki Ķekavas novadpētniecības muzeja krājumā”

Laiks dziedāt

4 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

6 notikumi,

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

7 notikumi,

Savieši aicina

7 notikumi,

Jaunā sezona zvana! Pacelsi?

5 notikumi,

6 notikumi,

Koki sāk pielaikot rudeni

5 notikumi,

4 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

-

Rudens tirgus Baložos

4 notikumi,

7 notikumi,

Katlakalna VII Starptautiskais folkloras festivāls “Rudenāji- 2023”

Aptiekārs Melhiors

9 notikumi,

Zeltknābītis

Danču vakars

4 notikumi,

5 notikumi,

-

CIGUN NODARBĪBAS

6 notikumi,

6 notikumi,

4 notikumi,