Uzņēmēju gada balva

“Ķekavas novada uzņēmēju gada balva” ir konkurss, kura mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Ķekavas novadā, godinot uzņēmēju darbu un popularizējot to devumu novadam. Balvas pasniedz sekojošās nominācijās:

  • “Gada uzņēmējs”
  • “Lielākais nodokļu maksātājs”
  • “Gada ražotājs”
  • “Gada pakalpojumu sniedzējs”
  • “Gada mājražotājs/amatnieks”
  • “Gada jaunietis – uzņēmējs”
  • “Gada inovācija”
  • “Gada eksportētājs”
  • “Gada labdaris”
  • “Gada izaugsme”

Konkursa nolikums

Uzņēmēju gada balva 2020
Sadalītas Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas 2020

Sestdien, 19.jūnijā tika sveikti “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2020”  laureāti deviņās nominācijās. Nominācijā “Gada uzņēmējs” balvu saņēma kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmums SIA “Pindstrup Latvia”.

Nozīmīgāko nomināciju “Gada uzņēmējs” saņēma kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmums SIA “Pindstrup Latvia”.

Uzņēmuma pamatdarbība ir kūdras ieguve, pārstrāde un substrātu ražošana. Uzņēmums dibināts 1994.gadā un tā pamatkapitāls ir 4 658 168 eiro. Iepriekšējā gadā tika saražoti un pa visu pasauli eksportēti substrāti profesionālajiem dārzkopības klientiem 1,4 miljoni m3 apjomā (12 000 kravas mašīnas). Darbinieku skaits vairāk kā 400. Uzņēmums visu (99%) saražoto produkciju eksportē uz 80 pasaules valstīm. Uzņēmums vairākus gadu pēc kārtas ir ierindojies TOP500 lielāko uzņēmumu sarakstā Latvijā pēc neto apgrozījuma. To veicina lielais eksporta apjoms – augošākie eksporta tirgi ir Āzijas valstis, Dienvid-un Ziemeļamerika. Galvenie veiksmīgas pārdošanas priekšnosacījumi ir Latvijas kūdras unikālās īpašības, no tās radīti kvalitatīvi substrāti un zinoši darbinieki.

Uzņēmumi tika sveikti arī nominācijā “Iedzīvotāju simpātija”. Par šo nomināciju varēja nobalsot jebkurš iedzīvotājs, aizpildot elektronisku anketu. Balsojumā uzvarēja SIA “Dabas zirgi”, iegūstot pārliecinošu uzvaru ar 77 no 110 balsīm.

Nomināciju ieguvēji:

GADA DARBA DEVĒJS: SIA Autex – industriālās tehnikas pārdevējs, motoru un ģeneratoriekārtu ražotāju oficiālais pārstāvis, rezerves daļas, serviss, apkopes.

GADA RAŽOTĀJS: SIA Pellija A – konditorejas izstrādājumu ražotājs (tortes, kūkas, kūciņas).

GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS: SIA Dabas zirgi – sociālais uzņēmums, kas nodarbojas ar jāšanas un zirgu psiholoģijas apmācību, organizē izjādes, korporatīvos pasākumus, nometnes.

GADA MĀJRAŽOTĀJS / AMATNIEKS: Zīmols Rotu pļava – rotaslietu ražošana no dabīgajiem minerāliem.

GADA JAUNIETIS UZŅĒMĒJDARBĪBĀ: SMU Bratus – izgatavo koka makus – karšu turētājus

GADA LABDARIS: A/S Putnu fabrika Ķekava – pilna cikla ražošanas uzņēmums putnu gaļas audzēšanā un vistas gaļas produktu ražošanā.

GADA IZAUGSME: SIA AVMM – vizuālās reklāmas ražošanas uzņēmums.

IEDZĪVOTĀJU SIMPĀTIJA: SIA Dabas zirgi – sociālais uzņēmums, kas nodarbojas ar jāšanas un zirgu psiholoģijas apmācību, organizē izjādes, korporatīvos pasākumus, nometnes.

“Ķekavas novada uzņēmēju gada balvu 2020” organizēja Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Ķekavas novada uzņēmēju padomi (ĶNUP).

Uzņēmēju gada balva 2019

Sadalītas Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas 2019

Piektdien, 1.novembrī, “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2019” svinīgās apbalvošanas ceremonijas laikā tika godināti novada veiksmīgākie uzņēmēji desmit nominācijās. Vakara nozīmīgākajā nominācijā “Gada uzņēmējs” balvu saņēma metālapstrādes uzņēmums SIA “EMJ Metāls”.
Veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību, godinot uzņēmēju darbu un popularizējot to devumu novadam, 1.novembra vakarā, Ķekavas kultūras namā norisinājās trešā Ķekavas novada uzņēmēju gada balva. Apbalvojumus un atzinības rakstus desmit konkursa nominācijās pasniedza Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire.

Vakara nozīmīgāko nomināciju “Gada uzņēmējs” saņēma metālapstrādes uzņēmums SIA “EMJ Metāls”. Uzņēmums lepojas, ka ir 100% Latvijas kapitāla metālapstrādes uzņēmums, kas nepilnu 9 gadu laikā spējis izaugt no neliela, vien divus klientus apkalpojoša uzņēmuma, līdz ražotnei, kas nu strādā ar pasaules lielākajiem tērauda izgatavotājiem, apkalpojot vairāk kā 1000 klientus un nodrošinot nepārtrauktu, 24 stundu ilgu darba procesu, ik dienas apstrādājot ap 35 tonnām metāla lokšņu. Uzņēmuma pamatdarbība ir metālapstrāde, tostarp alumīnija un nerūsējošā tērauda lokšņu lāzergriešana, radot visdažādākos metāla produktus, sākot no zobratiem, beidzot ar automašīnu detaļām un visdažādākajām konstrukciju sastāvdaļām.

Uzņēmuma apgrozījums pagājušajā gadā sasniedza 11 miljonus eiro, savukārt investīciju apjoms mērāms ap vienu miljonu eiro. Uzņēmums ap 46% no saražotās preces eksportē uz Eiropu, Skandināviju un ASV,  paredzot, ka nākotnē šis rādītājs varētu vēl pieaugt.

“EMJ Metāls” ir arī viens no finālistiem Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras “Eksporta un inovāciju balva 2019” konkursā, kategorijā “Eksportspējīgākais komersants” lielo/vidējo komercsabiedrību grupā.

Uzņēmumi tika sveikti arī nominācijā “Iedzīvotāju simpātija”. Par šo nomināciju varēja nobalsot jebkurš iedzīvotājs, aizpildot elektronisku anketu. Balsojumā uzvarēja privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Otiņš”, iegūstot 37,2 % balsis, otrajā vietā atstājot uzņēmumu, kas izdod grāmatas pupiņu valodā SIA “JS Industry”, bet trešo vietu pēc saņemto balsu apjoma ieguva privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Raibā pupa”.

GADA DARBA DEVĒJS
SIA “MEŽMAĻI+”

Kokapstrādes uzņēmums kopš 2004. gada darbojas Ķekavas novadā, Valdlaučos. SIA “Mežmaļi+” strādā vairāk kā 20 darbinieki, uzņēmuma apgrozījums pērn sasniedzis 1 miljonu eiro, kas būtiski – ap 30% no pasūtījumiem tiek eksportēti, bet 70% saražotie koka logi un durvis paliek tepat Latvijā – gan privātmājās, gan renovētajās Rīgas koka arhitektūras celtnēs.

GADA RAŽOTĀJS
SIA “THREE L TECHNOLOGIES”

“Three L Technologies” ir ēkas fasāžu risinājumu piegādātājs, kas nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu ēkas ārējā apvalka izbūvei. Uzņēmums veic fasāžu projektēšanu, ražošanu un montāžu ar izvēlēto fasādes apšuvuma veidu. “Three L Technologies” ir uzkrājis 20 gadu pieredzi ventilējamo fasāžu projektēšanas un ražošanas jomā. Tagad viņu sniegtie pakalpojumi un saražotā produkcija tiek piegādāti būvuzņēmējiem un nekustamā īpašuma attīstītājiem Baltijā, kā arī eksportēti uz Skandināviju un Vāciju.

GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS
PRIVĀTĀ PIRMSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDE “RAIBĀ PUPA”

Privātais bērnudārzs “Raibā pupa” nodrošina pirmskolas izglītības pakalpojumus, trīs filiālēs Ķekavas novadā- Rāmavā, Katlakalnā un Alejās. Caur rotaļām un dziesmām, praktiskām nodarbēm, izzinošiem stāstiem un vērojumiem, vaļsirdīgām sarunām un veselīgām pastaigām “Raibā pupa” palīdz bērniem iepazīt šo pasauli ik dienu. “Raibā pupa” piedalās arī pašvaldības organizētos pasākumos, piemēram, izklaides programmas organizēšanā ģimenēm ar bērniem Ķekavas velomaratona laikā.

GADA MĀJRAŽOTĀJS / AMATNIEKS
DAUGMALES KERAMIKA

Daugmales keramika ražo krāsainus mākslas darbus- māla traukus un figūras, kas iepriecina  gan tautiešus, gan ārvalstu tūristus no visas pasaules. Daugmales keramika regulāri piedalās dažādos amatnieku tirdziņos un izstādēs, lai piedāvātu savu produkciju tālu aiz novada robežām!

GADA JAUNIETIS UZŅĒMĒJDARBĪBĀ
SMU “HYPERROLL”

Pateicoties biedrības “Junior Achievement Latvija” (JAL) rīkotajām aktivitātēm, Ķekavas vidusskolas 10. klases skolēni Rihards Ozoliņš un Jēkabs Tomsons varēja īstenot savu ideju par masāžas ruļļu ražošanu un tirdzniecību, kā rezultātā dibināts skolēnu mācību uzņēmums “Hyperroll”.

GADA INOVĀCIJA
SIA “GPOWER”

Uzņēmums “GPower” kopā ar savu sadarbības partneri Itālijā, ražo unikālus, aizsardzības industrijas vajadzībām sertificētus produktus, visu kopā sakomplektējot tieši Ķekavā, un tos piegādā Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem. Viens no vērienīgajiem produktiem ir pārvietojamā dīzeļelektrostacija jeb ģenerators, kas vizuāli  izskatās kā konteiners, kas nokrāsots militāri zaļā krāsā, taču tā inženiertehniskais aprīkojums spēj sniegt tik milzīgu jaudu, lai ar elektrības pieslēgumu varētu nodrošināt, piemēram, visu  Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēku.

GADA LABDARIS
SIA “ĶEKAVAS TIRDZNIECĪBAS CENTRS”

Uzņēmumu SIA “Ķekavas tirdzniecības centrs” pazīstam kā T/C “Liiba”, Ķekavā. T/C “Liiba” regulāri iesaistās dažādos Ķekavas novada pašvaldības organizētos pasākumos gan kā sponsors, gan atbalstītājs. Īpaši cieša sadarbība izveidojusies ar Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūru, Ķekavas Mākslas skolu un citām iestādēm. Ik gadu, T/C “Liiba” sveic novada pirmklasniekus, apdāvinot bērnus ar nelielām piemiņas dāvanām, kliņģeri katrai klasei un ielūgumu u.c. pārsteigumiem.

GADA IZAUGSME
SIA “METSATEK”

Uzņēmums SIA “Metsatek” nodarbojas ar apaļo kokmateriālu transporta aprīkojuma ražošanu un uzstādīšanu. SIA “METSATEK” dibināts 2009.gadā, 10 gadu laikā uzņēmums izaudzis līdz starptautiskam uzņēmumam, kas ap 50% no saražotās produkcijas eksportē uz Baltijas valstīm, Baltkrieviju, Lielbritāniju un Krieviju. Uzņēmumā strādā 30 darbinieku, 2018.gadā tā apgrozījums bija ap 7 miljoniem eiro

IEDZĪVOTĀJU SIMPĀTIJA
PRIVĀTĀ PIRMSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDE “OTIŅŠ”

Privātais bērnudārzs “Otiņš” nodrošina pirmskolas izglītības pakalpojumus Ķekavā un ir patiesi iemīļots gan no audzēkņu, gan no viņu vecāku puses. Balva nominācijā “Iedzīvotāju simpātija” saņemta pateicoties iedzīvotājiem, kas par izglītības iestādi bija nobalsojuši 291 reizi.

Īpašu atzinību par atbalstu sporta pasākumiem 2019.gadā no Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras saņēma A/S “Putnu fabrika Ķekava”. Savukārt skolēnu mācību uzņēmums “Hyperroll” saņēma specbalvas no biedrības “Ķekavas novada Uzņēmēju padome”, kā arī no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras.

 

“Ķekavas novada uzņēmēju gada balvu 2019” organizēja Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Ķekavas novada uzņēmēju padomi (ĶNUP).

Uzņēmēju gada balva 2018
SADALĪTAS ĶEKAVAS NOVADA UZŅĒMĒJU GADA BALVAS 2018

Piektdien, 2. novembrī, “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2018” svinīgās apbalvošanas ceremonijas laikā tika godināti 18 novada veiksmīgākie uzņēmēji deviņās nominācijās. Vakara nozīmīgākajā nominācijā “Gada uzņēmējs” balvu saņēma viens no vadošajiem santehnikas ražotājiem Baltijā SIA “PAA”.

Veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību, godinot uzņēmēju darbu un popularizējot to devumu novadam, 2. novembra vakarā, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa lielajā zālē norisinājās otrā Ķekavas novada uzņēmēju gada balva. Apbalvojumus un atzinības rakstus deviņās konkursa nominācijās pasniedza Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire kopā ar izpilddirektora p.i. Andri Volanski.
Vakara nozīmīgāko nomināciju “Gada uzņēmējs” saņēma  viens no pirmajiem un vadošajiem santehnikas ražotājiem Baltijā, SIA “PAA”. “PAA” ir Latvijas uzņēmums, ar ražotni Ķekavas novadā, kas izgatavo tehniski nevainojamas, vizuāli pievilcīgas un laikmeta tendencēm atbilstošas vannas, izlietnes, vannas istabas mēbeles un citus interjera elementus.
Uzņēmuma apgrozījums pagājušajā gadā sasniedza 4,6 miljonus eiro, savukārt investīciju apjoms mērāms ap 100 000 eiro. Uzņēmums ražotās preces galvenokārt tiek eksportētas uz Austrumeiropu, Rietumeiropu, Skandināviju un Krieviju. Uzņēmums “PAA” 2018. gadā svin 25. pastāvēšanas gadadienu.
Uzņēmuma “PAA” valdes priekšsēdētājs Pēteris Treicis ir gandarīts par saņemto atzinību: “Biju patiesi patīkami pārsteigts un pagodināts saņemot balvu “Gada uzņēmējs” Ķekavas novadā. Uztveram to kā dāvanu mūsu uzņēmuma 25. dzimšanas dienā. Jebkuram uzņēmējam un uzņēmumu darbiniekiem ir ļoti svarīgi sajust atzinību no savējiem! Priecē, ka Ķekavas novadā ir tik daudz interesantu un veiksmīgu uzņēmumu!”
Ķekavas novada Uzņēmēju padomes speciālbalvu saņēma uzņēmums SIA “Giline for life”, savukārt Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras speciālbalvu ieguva uzņēmums SIA “UK Energo”.
Šogad pirmo reizi uzņēmumi tika sveikti arī nominācijā “Iedzīvotāju simpātija”. Par šo nomināciju varēja nobalsot jebkurš iedzīvotājs, aizpildot elektronisku anketu. Balsojumā uzvarēja uzņēmums SIA “Giline for life”, iegūstot 40,7% balsis, otrajā vietā atstājot SIA “Linda Griin”, bet trešo vietu pēc saņemto balsu apjoma ieguva SIA “EMJ metāls”. Uzņēmums “Giline for life” ražo konfektes “Konfelāde”, dažādus sīrupus bez cukura, džemus un ābolu biezeni. Uzņēmuma produkciju atzinīgi novērtējuši Latvijas vadošie dietologi un uztura speciālisti, to iecienījuši patērētāji, kas izvēlas Latvijā ražotu produkciju un seko līdzi veselīga dzīvesveida principiem.


2018. GADA LAUREĀTI

GADA MĀJRAŽOTĀJS
Flashion wear by Agnese Pundiņa
FLASHION wear ir gaismu atstarojošu un funkcionālu apģērbu zīmols, kas piedāvā justies stilīgi, ērti un droši, jebkuros laikapstākļos. Zīmols piedāvā transformējošos mēteļus, apmetņus un citus aksesuārus, lai tumšajā laikā kļūtu vairāk pamanāmi citiem satiksmes dalībniekiem.

Atzinības arī zīmolam “Zalktene” un IK “Siliņpaps un dēli”.

GADA RAŽOTĀJS
SIA “EMJ METĀLS”
“EMJ Metāls” ir 100% Latvijas kapitāla metālapstrādes uzņēmums, kas piedāvā metāla griešanas un locīšanas pakalpojumus. Uzņēmumam ir 12 dažādas iekārtas, teju 500 klienti, un diennaktī pārstrādātā metāla apjoms sasniedz 35 tonnu. Uzņēmuma lepnums ir liekšanas prese ar 1000 tonnu jaudu – viena no retajām šāda veida iekārtām Baltijā. Uzņēmums nodrošina 24 stundu nepārtrauktu darba procesu.

Atzinības arī uzņēmumiem SIA “PAA” un SIA “Simeks”.

GADA DARBA DEVĒJS
SIA “ĶEKAVA-PMK”
SIA “Ķekava- PMK” ir ceļu būves uzņēmums, kas cenšas sadzirdēt to, ko pasūtītājs vēlēsies rīt un piedāvāt to jau šodien. Uzņēmums kā savas darbības veiksmes atslēgu norāda mobilitāti un reaģēšanas ātrumu, dinamisku sadarbību ar partneriem, lojālu attieksmi un cieņu pret darbiniekiem.

Atzinības arī uzņēmumiem SIA ”HRX” un SIA “Lofbergs Baltic”.

GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS
SIA “PIEPUSAMIE.LV”
Uzņēmums Piepūšamie.lv jau devīto gadu nodarbojas ar lielo, sertificēto piepūšamo atrakciju nomu dažādiem svētkiem, gan ģimenes pasākumiem, gan sabiedriskiem pasākumiem. Piepūšamie.lv katru gadu iegādājas jaunas piepūšamās atrakcijas, lai patstāvīgajiem klientiem piedāvātu daudzveidīgas izvēles iespējas.

Atzinības arī uzņēmumiem SIA “Auto nams Lotes” un SIA “Dainese”.GADA INOVĀCIJA

SIA “LOFBERGS BALTIC”
Löfbergs Baltic ir daļa no Zviedrijas uzņēmuma Löfbergs, kas ir viens no lielākajiem kafijas ražošanas uzņēmumiem Ziemeļvalstīs. Löfbergs Baltic  ir lielākā un modernākā kafijas ražotne Baltijā, kura nodrošina patērētājus ar kvalitatīvu produktu gan Latvijā, gan eksporta tirgos, balstoties uz profesionālu pieeju un jaunākajiem sasniegumiem nozarē.

Atzinības arī uzņēmumiem SIA “PAA” un SIA “GiLine for life”.

GADA IZAUGSME
SIA “JOLLE”
Uzņēmums SIA “Jolle” ražo “Krippu” krekerus, kas ir inovatīvs produkts, gatavots pēc īpašas receptes un tehnoloģijas. Šo krekeru galvenā sastāvdaļa ir turku zirņi, kas ir proteīniem un šķiedrvielām bagātīgs produkts, tādēļ tie ir lieliski piemēroti sportiskiem un aktīviem cilvēkiem, veģetāriešiem un vegāniem. SIA “JOLLE” garantē, ka “Krippu” krekeros nav nonācis ne glutēns, ne piens, ne olas, ne sezama sēklas, rieksti, sojas pupas, lupīnas, ne arī kādi citi alergēni. Tādējādi tie ir piemēroti gan cilvēkiem ar alerģijām, gan veģetāriešiem un vegāniem, gan arī jebkuram cilvēkam, kurš vēlas savu ikdienu bagātināt ar veselīgu un gardu uzkodu.

Atzinības arī uzņēmumiem SIA “UK Energo” un SIA “Glastik”.

GADA LABDARIS
SIA “SIMEKS”
Uzņēmums “SIMEKS” dibināts 1989.gadā, un tā vairāk nekā ceturtdaļgadsimta ilgā darba pieredze Latvijas un Eiropas tirgū liecina par uzņēmuma stabilitāti un cienījamu sniegumu. Šajos gados uzņēmums attīstībā un ražošanas modernizācijā ieguldījis vairākus simtus tūkstošu eiro. Uzņēmums ražo dzeramo ūdeni ar zīmolu “Ķekavas avots”, “Amrita”, kvasu “Jaunsil Premium”, alu “Vārpa” u.c. dzērienus.

Atzinības arī uzņēmumiem SIA “Garozu ķēķis” un T/C Liiba.

IEDZĪVOTĀJU SIMPĀTIJA
SIA “GILINE FOR LIFE”
Jau vairākus gadus Ķekavā darbojas pārtikas un dzērienu uzņēmums “Giline for life”, kas ražo konfektes “Konfelāde”, dažādus sīrupus bez cukura, džemus un ābolu biezeni. Uzņēmuma produkciju atzinīgi novērtējuši Latvijas vadošie dietologi un uztura speciālisti.

Uzņēmēju gada balva 2017

Sadalītas Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas 2017

20. oktobrī Ķekavā norisinājās Ķekavas novada uzņēmēju dienas, kuru laikā tika pasniegtas arī pirmās Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā godināja 17 novada uzņēmumus deviņās konkursa nominācijās.

Galvenajā kategorijā “Gada uzņēmējs” balvu saņēma AS “Putnu fabrika Ķekava”.

Veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību, godinot uzņēmēju darbu un popularizējot to devumu novadam, aizvadītajā piektdienā Ķekavas kultūras namā norisinājās pirmā Ķekavas novada uzņēmēju gada balva. Apbalvojumus un atzinības rakstus deviņās konkursa nominācijās pasniedza Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire un Ķekavas novada pašvaldības izpilddirektora pienākumu izpildītāja Atrīda Vītola.

Gada uzņēmēja balvu saņēma putnkopības un vistas gaļas produktu ražošanas uzņēmums AS “Putnu fabrika Ķekava”. “Šis ir ļoti zīmīgs novērtējums, jo tieši šogad aprit 50 gadi kopš ”Putnu fabrika Ķekava” dibināšanas. Pusgadsimta garumā mūsu uzņēmuma izaugsme ir notikusi roku rokā ar novada attīstību. Esmu gandarīts, ka “Putnu fabrika Ķekava” devums, radot darba vietas vietējiem iedzīvotājiem, attīstot ražošanu un eksportu un sniedzot savu pienesumu nodokļu veidā, ir augstu novērtēts un ka šodien mēs kopīgiem spēkiem veidojam Ķekavas novadu par labu un konkurētspējīgu dzīves, darba un uzņēmējdarbības vidi,” saka Andrjus Pranckevičs (Andrius Pranckevičius), AS “Putnu fabrika Ķekava” valdes priekšsēdētājs.

Lai iedvesmotu turpmākiem darbiem, Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras (LTRK) valdes loceklis Andris Vanags biedrības vārdā pasniedza specbalvu – dāvanu karti LTRK semināriem 6300 eiro vērtībā -, ko saņēma kokapstrādes uzņēmums SIA “Mežmaļi +”.

Vakara vadītāju godā iejutās Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra vadītāja Linda Vaškevica-Veita un Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počs, savukārt par pasākuma muzikālo daļu parūpējās Baložu jauniešu vokālā ansambļa “Vivo” vadītāja Ieva Janiševa.

GADA UZŅĒMĒJS
AS “Putnu fabrika Ķekava”
Putnkopības un vistas gaļas produktu ražošanas uzņēmums šogad svin 50 gadu jubileju. Uzņēmuma veiksmes atslēga ir zinoša komanda, spēja elastīgi reaģēt uz mainīgo tirgus situāciju un uzdrošināties riskēt.

GADA RAŽOTĀJS
SIA “PAA”
Viens no vadošajiem santehnikas – vannu, izlietņu un dušas paliktņu – ražotājiem Baltijā ar eksporta tīklu Rietumeiropas, Austrumeiropas valstīs, Skandināvijā un Krievijā.

Atzinība SIA “CrossChem” un SIA “Baltās naktis”.

GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS
SIA “Maxi pica”
Restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumu sniedzējs ar sasniegumiem produktu klāsta attīstībā, jaunas mobilās aplikācijas ieviešanā un jaunas picērijas atvēršanā Rīgā.

Atzinība SIA “Ķekavas tirdzniecības centrs” un SIA “Fatih”.

GADA MĀJRAŽOTĀJS/AMATNIEKS
ZS “Dorītes”
Uzņēmuma veiksmes atslēga ir sadarbība vienam ar otru – biškopim ar bitēm, keramiķei ar mālu un pārdevējam ar pircēju. ZS “Dorītes” liepziedu medus 2016. un 2017. gadā kļuvis par atzītāko mediju Latvijā un apbalvots ar zelta medaļu.

Atzinība IK “Snigol” un mājražotāja Daira Meldere.

GADA INOVĀCIJA
SIA “Intelligent formula”
Latvijā ražots dabīgs un unikāls produkts aknu funkciju uzturēšanai, alkohola tieksmes mazināšanai un fiziskās labsajūtas veicināšanai. Produkta darbības laiks tirgū – 1,5 gadi.

Atzinība SIA “DIPSTAGE” un SIA “Jolle”

GADA EKSPORTĒTĀJS
SIA “Pindstrup Latvia”
Kūdras ieguves un substrātu ražošanas uzņēmums visu saražoto produkciju eksportē uz 80 pasaules valstīm. Augošākie eksporta tirgi – Āzijas valstis, Dienvidamerika un Ziemeļamerika.

Atzinība AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “CrossChem”

GADA LABDARIS
SIA “Pindstrup Latvia”
2016. gadā sniedzis finansiālu atbalstu Ķekavas novada fondam 10,000 eiro apmērā, veicinot veselības atbalsta programmas un Jauniešu interešu un profesionālās pilnveides programmas realizāciju. Atbalstīta Baložu kūdras muzejdzelzceļa izveide, sacensību “Baložu velodrošība” norise un citi novada iedzīvotājiem nozīmīgi pasākumi.

Atzinība SIA “Ķekavas tirdzniecības centrs” un SIA “Garozu Ķēķis”

GADA IZAUGSME
SIA “CrossChem”
Nodrošina klientus ar autoķīmijas precēm un termināla pakalpojumiem. Apgrozījums 2016. gadā pieaudzis par 19% (pret 2015. gadu). Investēts uzņēmuma attīstībā – dzelzceļa termināla modernizācijā, jaunas ražotnes projektēšanā, meitas uzņēmumos ārpus Latvijas.

Atzinība SIA “Maxi pica” un SIA “DIPSTAGE”

LIELĀKAIS NODOKĻU MAKSĀTĀJS
SIA “MAXIMA Latvija”
Lielākais uzņēmums Baltijā un viens no vadošajiem mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā izstrādājis korporatīvās sociālās atbildības stratēģiju “Atbildīgi par rītdienu”. Uzņēmuma samaksātais nodoklis 2016. gadā ir 8 174 914, 22 eiro.

Atzinība AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “Sanitex”

Ķekavas novada uzņēmēju dienas 2017 organizēja Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Ķekavas nodvada uzņēmēju padomi (ĶNUP). Pasākuma atbalstīja SEB banka.

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

ATBALSS

ATBALSS

3 notikumi,

6 notikumi,

Marmadjūks

-

DZIESMAS PŪDERCUKURĀ

3 notikumi,

4 notikumi,

Mātes piens

6 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

Krāsainā pasaule

5 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

Zilās asinis

Zilās asinis

7 notikumi,

-

Marmadjūks

4 notikumi,

6 notikumi,

Stāstīšu Jokus

5 notikumi,

5 notikumi,

4 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

-

Stand-up “Stāstīšu jokus”

4 notikumi,

PIDŽAMA SEŠIEM

3 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Ķiparu piparu rīta stunda

4 notikumi,

4 notikumi,

-

SADZIEDAM

4 notikumi,

Vāram ziepes

3 notikumi,