Meklējam brīvprātīgos Ķekavas novada svētkiem

Iedzīvotāji no 13 gadu vecuma aicināti līdz 1. jūnijam pieteikties brīvprātīgajam darbam Ķekavas novada svētku laikā, kas norisināsies no 15. līdz 17. jūnijam. Atsaucies un ieraugi novada svētkus no cita skatu punkta!

Novada svētki ir viens no vērienīgākajiem kultūras dzīves notikumiem, kas ik gadu pulcē ap tūkstoti apmeklētāju, sniedzot iespēju trīs dienu garumā bez maksas apmeklēt augstvērtīgus pasākumus, kopīgi pieredzot pozitīvas emocijas un izjūtot lepnumu par savu novadu.

Nozīmīga loma kvalitatīvai svētku norisei ir brīvprātīgo darbam. Ikviens, kurš ir gatavs sniegt savu atbalstu, aicināts līdz 1. jūnijam pieteikties kādai no 20 brīvprātīgā darba vietām. Brīvprātīgo uzdevumi novada svētku ietvaros galvenokārt saistīti ar cilvēku un auto plūsmu koordinēšanu, pasākumu norises vietas pārraudzīšanu un dažādiem asistēšanas darbiem, palīdzot tehniskajiem darbiniekiem un pasākumu organizatoriem.

Brīvprātīgajam darbam var pieteikties ikviens interesents no 13 gadu vecuma. “Jauniešiem tā ir iespēja gūt vērtīgu darba pieredzi un noderīgas prasmes, ko iekļaut savā CV. Tomēr pieteikties aicināts ikviens aktīvists un sava novada patriots, kurš gatavs sniegt savu ieguldījumu svētku tapšanā” saka Ķekavas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes Jaunatnes lietu speciāliste Ilze Niedola.

Katrs brīvprātīgā darba veicējs tiks aicināts uz individuālu sarunu, lai pārrunātu veicamos uzdevumus un darba laiku, kā arī noslēgtu brīvprātīgā darba līgumu. Pieteikuma forma atrodama šeit.

Uz tikšanos Ķekavas novada svētkos!

Administratīvā pārvalde

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

5 notikumi,

Izstāde “Dziesmu svētki Ķekavas novadpētniecības muzeja krājumā”

Laiks dziedāt

4 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

6 notikumi,

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

7 notikumi,

Savieši aicina

7 notikumi,

Jaunā sezona zvana! Pacelsi?

5 notikumi,

6 notikumi,

Koki sāk pielaikot rudeni

5 notikumi,

4 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

-

Rudens tirgus Baložos

4 notikumi,

7 notikumi,

Katlakalna VII Starptautiskais folkloras festivāls “Rudenāji- 2023”

Aptiekārs Melhiors

9 notikumi,

Zeltknābītis

Danču vakars

4 notikumi,

5 notikumi,

-

CIGUN NODARBĪBAS

6 notikumi,

6 notikumi,

4 notikumi,