Jaunumi NVO sadarbības platformas attīstībā

Turpinot attīstīt NVO platformu Ķekavas novadā ar mērķi rosināt nevalstiskā sektora sadarbību un jaunu iedzīvotāju kopienu veidošanos, biedrība “Partnerība Daugavkrasts” aicina uz bezmaksas apmācībām nevalstiskā sektora: biedrību, esošo un topošo kopienu pārstāvjus, NVO platformas aktīvā kodola veidotājus. Īpaši aicināti novadnieki, kuri vēlas iesaistīties biedrību darbībā.

!!! Projektā “NVO sadarbības platformas attīstība novadā” iesāktie apmācību procesi turpināsies decembrī un jaunā gada sākumā ar Ķekavas novada NVO tikšanos un diskusiju par NVO sektora sadarbību novadā, būvējot kopīgu sadarbības, atbalsta un iedvesmas platformu. Aicinām uz tikšanos 15.decembrī plkst.18.00, klātienē. Sīkāka informācija par vietu un programmu sekos.

!!! Savukārt lekciju cikls turpināsies 2023.gada 12. janvārī plkst.18:00 tiešsaistē. Pētīsim konfliktu risināšanas pieeju biedrībās un iedzīvotāju kopienās komandu efektivitātes treneres Sanitas Aišpures vadībā. Sīkāka informācija Daugavkrasta sociālajos tīklos un mājaslapā nvo.daugavkrasts.lv . Aicināti visi!

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” piesaista zināšanas un finansējumu nevalstisko organizāciju videi Ķekavas novadā. Kādi personiski ieguvumi gaidāmi ikvienam no dalības šajā projektā?

Pirmkārt, izzinot sevi, aktīvie novadnieki spēs labāk tikt galā ar aizvien augošo ikdienas stresu, neatsakoties no saviem mērķiem un aktivitātēm. Otrkārt, biedrību biedriem un tiem, kuri vēlētos iesaistīties NVO darbā, būs tuvāka un komandas treniņos ievingrināta saskarsme ar iespējamajiem domubiedriem. Treškārt, NVO sadarbības, atbalsta un iedvesmas platformā varēs iegūt atbalstu pat vērienīgākajām idejām, un atrast reālu risinājumu neordinārām situācijām – jo ikvienu problēmu, ar ko sastopamies dzīvē, kāds citur jau ir veiksmīgi pārvarējis un var dalīties pieredzē.

 

Trīs fakti par ieguvumiem, ja esi daļa no Ķekavas novada NVO sadarbības, atbalsta un iedvesmas platformas kā biedrība, uzņēmējs vai privātpersona:

  1. Esam redzami! Ieguvums: tavu interešu pārstāvība novada, Rīgas reģiona un nacionālajā līmenī ar Daugavkrasta iesaistes un sadarbības tīklu.
  2. Novada līdzsvarota attīstība. Ieguvums: stabils resurss un ideju banka novadnieku ideju izaugsmei, jauniešu līdzdalībai, senioru iniciatīvām, biedrību attīstībai, pilsoniskās sabiedrības iniciatīvām, sportiskām un labbūtības aktivitātēm.
  3. Līdzekļu piesaiste novadam. Ķekavas novada NVO platforma, ko audzē un pilnveido Daugavkrasts, jau šodien ir lielākais naudas un kompetenču investors novada NVO projektos. Uzziniet par novada NVO potenciālu un piesaistīto finansējumu NVO atbalstam kopš 2014. gada infografikā.

 

Par projektu:

Projekts “NVO sadarbības platformas attīstība novadā”

Projekta reģistrācijas Nr. AIF/2022/KAPAC2/104

Īstenošanas periods 2022.gada 1.septembris – 2023.gada 31.augusts

Projekta kopējais finansējums 19 998.58 EUR

Projektu īsteno Biedrība “Partnerība Daugavkrasts”

 

Projekta mērķis ir NVO kontaktpunkta sadarbības platformas attīstība Ķekavas novadā, izveidojot sadarbībspējīgu vidi nevalstiskajam sektoram, pilnveidojot komunikācijas instrumentus, līderu zināšanas un kompetenci.

 

Aiga Smiltāne, biedrības “Partnerība “Daugavkrasts”” administratīvā vadītāja

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

4 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,