Aicina NVO un iedzīvotājus izmantot jaunu sadarbības platformu Ķekavas novadā

Biedrība “Partnerība “Daugavkrasts”” ir atklājusi jaunu sadarbības platformu nvo.daugavkrasts.lv ar mērķi veicināt Ķekavas novada nevalstiskā sektora sadarbību. Platforma ļaus ikvienam Ķekavas novadā un Rīgas apkārtnē sameklēt jaunus partnerus, regulāri informēt par notiekošo un uzzināt jaunumus. Aicinām organizācijas iesūtīt informāciju par saviem notikumiem un projektiem, lai par tiem uzzinātu plašāka sabiedrība!

Platforma tika iecerēta un izstrādāta Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstīta projekta ietvaros ar mērķi atspoguļot Ķekavas novada un citu pierīgas novadu pilsoniskās sabiedrības aktivitātes, kā arī lai izveidotos virtuāla koprades telpa esošajām un jaunām nevalstisko organizāciju partnerībām.

Platformā izvietotā informācija sasniegs partnerības biedrus, gandrīz četrus simtus Ķekavas novada nevalstisko organizāciju, un, ar Ķekavas novada informatīvo atbalstu, ikvienu novada iedzīvotāju.

“Projekta ideja brieda lēnām, Partnerībā bijām izzinājuši nevalstiskā sektora vajadzības, darbu rosinošos un bremzējošos apstākļus, biedrību savstarpējo saskarsmi un sadarbību ar pašvaldību. Aktīvākie novada iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas allaž uzsvēra nepieciešamību veidot vienotu platformu, lai dotu jaunu elpu gan sadarbībai, gan tāpēc, lai spētu labāk pārstāvēt savas intereses pašvaldībā un arī palīdzētu iedzīvotājiem iekļauties lēmumu pieņemšanas procesos novadā. Tagad jaunā platforma ir atvērta darbam. Aicinām uz sadarbību ikvienu!” tā par jauno platformu stāsta partnerības administratīvā vadītāja Aiga Smiltāne.

Biedrības “Partnerība “Daugavkrasts””

26.07.2022.

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

4 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

4 notikumi,

4 notikumi,