Lielā talka šogad norisināsies 30. aprīlī

Šogad Lielā Talka visā Latvijā norisināsies 30. aprīlī. Aicinām talkotājus piedalīties gan publiskajās talkās, kā arī solo (tai skaitā DUO un Ģimenes) talkas formātos. Talkas vietas var pieteikt portālā talkas.lv, norādot atbildīgo personu par talkas organizēšanu, kam būs iespēja saņemt maisus.

Tāpat kā pērn, arī šogad aicinām visus Latvijas iedzīvotājus talkot, piesakot savu talkošanas vietu Lielās Talkas mājaslapā www.talkas.lv un veicot sakopšanas un labiekārtošanas darbus. Vietnē talkas.lv ikviens talkotājs var gan apskatīties “Piesārņoto vietu karti”, plānojot savus Lielās Talkas darbus, gan arī pieteikt savas talkas. Mājaslapā atrodamas trīs interaktīvās Lielās Talkas kartes, kurās var pieteikt savu labiekārtošanas vai atkritumu savākšanas talku:

  • “Lielās Talkas’22 karte” talkotāji aicināti pieteikt trīs veidu talkas – atkritumu savākšanas talkas, labiekārtošanas talkas vai apvienotās talkas labiekārtošanas un atkritumu savākšanas talkas: https://talkas.lv/liela-talka/pieteikt-talku/;
  • “Solo Talkas’22 karte” savas talkas ir aicināti pieteikt tie, kuri vēlas doties dabā un talkot vienatnē, divatā vai ģimenes ietvaros, lai sakoptu tuvāko apkārtni. Tā ir iespēja individuālajiem talkotājiem pievienoties plašajam Latvijas talkotāju pulkam, lai kopīgi piedalītos pavasara sakopšanas darbos: https://talkas.lv/liela-talka/solo-talkas/ (SOLO talkotājiem savāktie atkritumi jānogādā oficiālajās talkošanas vietās, kuras atrodamas kopējā talkošanas kartē);
  • “Piesārņoto vietu karte” Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja atzīmēt īpaši piesārņotas vietas savos novados un reģionos, tādā veidā, norādot, kur sakopšanas darbi būtu īpaši nepieciešami: https://talkas.lv/piesarnoto-vietu-karte/

Kad mājaslapā www.talkas.lv tiks reģistrēta talka, tad ar šīs talkošanas vietas atbildīgo sazināsies Ķekavas novada pašvaldības talkas koordinatore Sigita Varika, lai vienotos par maisu izsniegšanas iespējām.

Jautājumu gadījumā var sazināties, rakstot e-pastu sigita.varika@kekava.lv vai zvanot pa tālr. 26417724.  Atgādinām, ka pašvaldība izvedīs savāktos atkritumu maisus tikai no uzkopšanas talkas vietām, kas atrodas publiskajās teritorijās.

Šogad, 30. aprīlī, Lielā Talka norisināsies jau 15. gadu. Tās laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos, lai kopīgiem spēkiem tuvotos mērķim – Latvija kā tīrākā un sakoptākā vieta pasaulē.

 

www.talkas.lv

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Dabas pieskāriens aplim

Lieldienu Jampadracis

-

Lieldienu Jampadracis

5 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

5 notikumi,

9 notikumi,

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

Tauriņš Seniors

12 notikumi,

9 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PIDŽAMA SEŠIEM

11 notikumi,

Pavasara ziedu valsis

10 notikumi,

7 notikumi,

8 notikumi,

16 notikumi,

9 notikumi,

11 notikumi,

11 notikumi,

-

Grāmatu tārpiņa nodarbība

11 notikumi,

13 notikumi,

Melnais samts

13 notikumi,

Baisule

10 notikumi,

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

8 notikumi,

Marijas klusums

8 notikumi,