Ielādē Notikumi

« Visi notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Ulda Laganovska foto izstāde “Mans novads!”

Detaļas

  • Datums: 04.11.2022
  • Laiks: 00:00

Organizators

04.11.2022. Ķekavas novadpētniecības muzejā tiks atklāta Ulda Laganovska fotoizstāde “Mans novads!”. Tikšanās ar fotogrāfu 5. novembrī 12.00.

Uldis Laganovskis dzīvo Ķekavas novadā, viņš mīl savu novadu un tā skaistos un mainīgos dabas skatus tver ik dienu. Uldis, kā jau fotogrāfs, apkārt notiekošo un straujo ikdienas ritmu redz mazliet citādi nekā mēs, pārējie. Otrpus kamerai viss tiek pamanīts, tāpēc ēkas, daba un cilvēki ir galvenie varoņi, kas iemūžināti skaistās, dzīvespriecīgās un krāsām bagātās bildēs.

Ar fotografēšanu Uldis nodarbojas jau vairākus gadus un ik dienu izkopj savas prasmes un meistarību. Kā saka viņš pats – fotografēšana ir tas, kas aizrauj, iedvesmo un uzlādē. Bildējot viņš rod prieku – prieks ir kustībā un nemitīgā izaugsmē, sevis izzināšanā un jaunu mērķu izvirzīšanā, tas rada pozitīvas emocijas un dod enerģiju.

Uldis ir plaša spektra fotogrāfs, viņš iemūžina dažādus pasākumus, tostarp kāzas, veido portretus, taču īpaši mīļas esot tieši dabas fotogrāfijas. Iespējams, tas tāpēc, ka savulaik daba tik ļoti uzrunājusi, ka Uldis kļuvis par fotogrāfu. Pret dabas skaistumu neviens nevarot palikt vienaldzīgs.

Uldim kā novadniekam esot patiess prieks strādāt Ķekavas novadā, un viņš cer, ka ar savām fotogrāfijām izdosies nodot vēstījumu: Ķekavas novadā ir forši augt, strādāt, atpūsties un doties piedzīvojumos!

Tiem, kas vēlas uzsākt un veidot karjeru šajā profesijā, fotogrāfs iesaka vairāk naudas ieguldīt profesionālos objektīvos.

Autoram bilžu atlase parasti ir prātam neaptverams un grūts process, jo bilžu ir daudz un katra – īpaša ar savu redzējumu un stāstu. Ķekavas novadpētniecības muzejā iekārtota izstāde, kurā aplūkojama tikai neliela daļa no attēliem, īpaši domājot par novadu, atlasītas to visspilgtāk raksturojošās fotogrāfijas.

Izstāde būs atvērta līdz 2022. gada 30. decembrim.

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

5 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Izstāde “Mēs krāsās”

Baltais klusums

6 notikumi,

-

Uzvārdu un vārdu stāsti

6 notikumi,

9 notikumi,

Gandrīz vecpuisis

10 notikumi,

Sirds Likums

8 notikumi,

6 notikumi,

-

Sveču liešanas darbnīca

7 notikumi,

8 notikumi,

Dabas pieskāriens aplim

Ceļojums pavasarī

PAR VĪRIEŠIEM

8 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

7 notikumi,

Mīlestības stāsti džezā

6 notikumi,

-

Rotu meistarklase

4 notikumi,

6 notikumi,

6 notikumi,

Tautas tradīciju pūrs

6 notikumi,

Nakts krustaceļš

TAURIŅŠ SENIORS

6 notikumi,

Stāstu stunda ģimenēm

4 notikumi,

5 notikumi,

-

Grāmatu tārpiņa nodarbība