Ukrainas bērni un pusaudži var pieteikties uz smilšu spēles terapijas metodes nodarbībām Ķekavā

Biedrība “Dzīvā pļava” īsteno Sabiedrības integrācijas fonda projektu “Ceļā uz mieru”, piedāvājot dažādus pasākumus Ukrainas civiliedzīvotāju psihoemocionālās labbūtības uzlabošanai, un aicina pieteikt bērnus un pusaudžus no Ukrainas uz individuālām smilšu spēles terapijas metodēm nodarbībām Ķekavā.

Dalībniekam paredzētas 10 individuālas sesijas. Vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās atvērta līdz 30. aprīlim. Smilšu spēles terapijas metode piedāvā unikālu iespēju apstrādāt psiholoģiskas traumas un izteikt savas emocijas radošā, drošā vidē. Izmantojot simbolus un metaforas, šī metode veicina emocionālo atbrīvošanos, pašizpausmi un radošumu, palīdzot atjaunot pašapziņu un veicinot personības izaugsmi. Tā ir arī lieliska iespēja attīstīt sociālās prasmes un pašregulācijas tehnikas, kas ir būtiskas emocionālai labbūtībai. Smilšu spēles terapijas metode piedāvā spēcīgu resursu Ukrainas bēgļiem, lai veicinātu dziedināšanu un atbalstītu viņus ceļā uz dzīves kvalitātes uzlabošanu jaunā vidē.

Pieteikšanās: Ieva Tikiņa, sertificēta smilšu spēles terapijas metodes lietotāja Ķekava (Nākotnes iela 2; tālruņa numurs 26370758; e-pasta adrese ieva.tikina@gmail.com)

Biedrība “Dzīvā pļava”

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

4 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

4 notikumi,

4 notikumi,