Sakarā ar Ķekavas apvedceļa būvdarbiem uz Rīgas apvedceļa ieviesti satiksmes ierobežojumi

No šodienas, 30. maija, uz Rīgas apvedceļa Salaspils–Babīte (A5) pie Ķekavas, posmā no Ziemeļu ielas līdz krustojumam ar vietējo ceļu Ķekava–Plakanciems (V6), tiek ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas un satiksmes ierobežojumi, ar kuriem būs jārēķinās ilgstoši. Izmaiņas un ierobežojumi tiek ieviesti sakarā ar Ķekavas apvedceļa pārvada pār A5 būvdarbiem.

Ķekavas apvedceļa pārvada būvdarbu vietā uz A5 satiksme tiek organizēta pa lokālu apbraucamo ceļu ar asfalta segumu (sk. kartē), ātruma ierobežojums uz apbraucamā ceļa – 30 km/h, visā būvdarbu posmā – 50 km/h. Platuma ierobežojums ir 3,5 m, augstuma ierobežojums – 4,5 m. Aicinām autovadītājus rēķināties ar ierobežojumiem un nepārkāpt atļauto braukšanas ātrumu.

Plašāk: https://lvceli.lv/aktualitates/sakara-ar-kekavas-apvedcela-buvdarbiem-uz-rigas-apvedcela-ieviesti-satiksmes-ierobezojumi/ 

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

 

VSIA Latvijas Valsts ceļi 

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Ķekavas novadpētniecības muzejā būs apskatāma izstāde “Mana kāzu kleita”

Saule mani mīl

3 notikumi,

-

Ķiparu piparu rīta stunda

3 notikumi,

-

Izrāde SKURSTEŅSKRĀPIS

3 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

3 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

3 notikumi,

3 notikumi,

Ielīgošanas meistarklase

6 notikumi,

ZIEDONIS ZIEDONĪ

Caur sidraba birzi gāju

2 notikumi,

3 notikumi,