Ķekavas novada Sociālajā dienestā atzīmē Sociālā darba dienu

Apliecinot sociālā darba nozīmi, šodien, 21. martā, Ķekavas novada Sociālajā dienā tiek godināti sociālie darbinieki.

 Marts visā pasaulē tiek atzīmēts kā Sociālā darba mēnesis, kura laikā sabiedrības uzmanība tiek pievērsta sociālā darba profesijai un sociālā darba nozīmei sabiedrībā. Nu jau tradicionāli marta trešā otrdiena – 21. marts – ir atzīta kā Vispasaules sociālā darba diena, ko atzīmēja arī Ķekavā.

Kā saka Ķekavas novada Sociālā dienesta vadītāja Agnese Mence-Katkeviča, sociālais darbs ir misijas darbs ar būtisku sociālo vērtību. “Milzīgs paldies sociālā darba veicējiem Ķekavas novadā, kas savu darbu veic pašaizliedzīgi, atbildīgi, ar augstu profesionalitāti un neizsīkstošu enerģiju, sniedzot atbalstu mūsu iedzīvotājiem. Ikviens sociālā darba veicējs ir mūsu vērtība, ar ko lepojos,” saka A.Mence-Katkeviča.

Pateicību Sociālā dienesta vadītājai teica arī kolēģi, kolektīva vārdā pasniedzot īpašu Lepnuma balvu. Ar svētku kliņģeri Sociālā dienesta darbiniekus sveica Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Juris Žilko un viņa vietnieki, vēlot spēku un izturību ne būt ne vieglajā, bet ļoti nozīmīgā darbā.

Sociālajā dienestā Ķekavas novada iedzīvotājiem pieejama sociālā palīdzība, sociālie pakalpojumi un sociālais darbs ar ģimenēm.

No šī gada mūsu Sociālā dienesta darbinieki ir iesaistīti Labklājības ministrijas īstenotajā projektā “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās”. Tā ietvaros darbinieki pilnveido savas zināšanas un prasmes darbam ar vardarbībā cietušām un vardarbību veikušām personām, sociālajā darbā ar atkarīgām un līdzatkarīgām personām, kā arī sociālajā darbā ar ģimenēm ar bērniem. Tāpat sociālie darbinieki piedalījušies metodiskā materiāla izstrādē sociālajam darbam ar senioriem un krīzes intervencē, tādējādi sniedzot atbalstu arī citiem jomas profesionāļiem visā Latvijā.

Administratīvā pārvalde

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

4 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,