Ķekavā pirmais viedais ciems!

Sveicam un lepojamies ar Ķekavas novada Mežinieku apkaimi, kas ieguvusi atpazīstamības zīmi “Viedais ciems 2022”!

29.jūnijā Latvijas viedo ciemu un lauku kopienu foruma “Kopienu persilāde 2022” laikā, tika godinātas Latvijas aktīvās un inovatīvās kopienas, kas ieguvušas atpazīstamības zīmi “Viedais ciems”.

Mežinieki, kas apvieno Plakanciema un Mellupu ciemus, ir pirmais viedais ciems Ķekavas novadā. Latvijā kopumā šobrīd ir 18 šādu atzinību guvuši ciemi. Iniciatīva piešķirt atpazīstamības zīmi “Viedais ciems” notika otro reizi un ir guvusi lielu atsaucību. Tā tiek organizēta ar mērķi atzīt un atbalstīt Latvijas kopienu labās prakses, izceļot iedzīvotāju centienus un jau ieviestos risinājumus, kas īstenoti, lai veidotu aktīvāku, iesaistošāku kopienas dzīvi un inovatīvus risinājumus esošo izaicinājumu risināšanai.

Viedais ciems ir lauku kopienas, kas izmanto jaunus un inovatīvus risinājumus, lai veicinātu spēju pastāvēt, kas balstīta uz vietējām stiprām pusēm un iespējām. Šādas kopienas balstās uz līdzdalības principu, lai būvētu savu stratēģiju ekonomikas stiprināšanai, sociālo un vides apstākļu uzlabošanai, īpaši orientējoties uz digitāliem risinājumiem.

Lai šie Mežinieku apkaimes panākumi ir kā iedvesmojošs piemērs attīstīties un aktīvi līdzdarboties arī citiem Ķekavas novada ciemiem un apkaimēm!

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

4 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,