AS “Akvedukts” plāno attīstīt Ķekavas novadā jaunu noliktavu

Turpinot stiprināt sadarbību ar novada uzņēmējiem, Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Juris Žilko un viņa vietnieks uzņēmējdarbības un drošības jautājumos Gatis Līcis 2. maijā viesojās uzņēmumā AS “Akvedukts”. Ar apgrozījumu teju 26 miljoni eiro AS “Akvedukts ir viens no 10 lielākajiem uzņēmumiem Ķekavas novadā.

Vizītes laikā domes vadība iepazina uzņēmuma vēsturi, darbību, kā arī attīstības plānus. Uzņēmums Akvedukts , ir dibināts 1994. gadā un ir viens no stabilākajiem un uzticamākajiem apkures, ūdensapgādes un dārza preču vairumtirgotājiem Baltijas valstīs. Vairumtirdzniecības uzņēmums, pārstāv  pazīstamu un kvalitatīvu ražotāju produkciju no visas pasaules. Kompānija piedāvā modernas, augstiem standartiem un tehniskām prasībām atbilstošas preces ūdensapgādei, apkurei, kanalizācijai un laistīšanai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Uzņēmuma augšupejošas darbības un attīstības pamatā ir veiksmīgi realizēta biznesa stratēģija , kuru apliecina katru gadu augošais apgrozījums, kas pagājušajā gadā  sasniedza vairāk nekā 32,1 miljonu eiro.

“ Mūsu veiksmīgās un ilglaicīgās sadarbības pamatā ir individuāla pieeja katram klientam. Daudzu darbības gadu laikā par mūsu Kompānijas pastāvīgajiem klientiem kļuvušas novadu, pilsētu un pagastu pašvaldības, kā arī tirdzniecības, ražošanas un būvniecības organizācijas visā Latvijas teritorijā. Viens no pakalpojumiem, kuru sniedzam, ir strūklaku projektēšana un nu jau vairāk ne kā 90 % no Latvijā uzbūvētajām strūklakām ir projektētas mūsu uzņēmumā. Pirmā sabiedriskā strūklaka ar Vācijas rūpnīcas OASE palīdzību tika projektēta Rīgā, Kronvalda parkā. Taču tai sekojošo strūklaku tehnoloģisko projektu autors ir Gints Jaudzems – inženierzinātņu doktors ūdens tehnoloģijā, uzņēmuma valdes loceklis,” stāsta AS “Akvedukts” valdes priekšsēdētājs Nauris Āmanis.

Uzņēmuma pamatvērtība ir kompetenti, uzticami, lojāli un motivēti darbinieki, līdz ar to uzņēmums lielu uzmanību pievērš savu darbinieku apmācībai un izaugsmei. Tie, kuri sākuši , kā noliktavas darbinieki , izauguši līdz tirdzniecības menedžeriem un, perfekti pārzin ne tikai produkciju, bet visu jomu kopumā. Dibinot uzņēmumu, tajā darbu uzsāka 3 darbinieki. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk nekā 110 cilvēki. Akvedukts kolektīvā ir vienpadsmit darbinieki ar darba stāžu uzņēmumā virs 20 gadiem.

Uzņēmums piedalās dažādās sociālajās aktivitātēs, kā viena no pēdējām atbalsts profesionālās izglītības meistarības sacensībām Skills Latvia 2023, nodrošinot materiālus jauno inženieru sacensību uzdevuma veikšanai – iekšējas ūdensapgādes, kanalizācijas un apkures sistēmu fragmenta izbūvei.

Tā kā uzņēmuma attīstības plānā ir jaunas noliktavas būvniecība, lai  sekmētu projekta īstenošanu, domes un uzņēmuma vadītāji vienojās par atkārtotu tikšanos jau tuvākajā laikā, lai konsultētos ar būvvaldes speciālistiem, par konsultāciju sniegšanu  saistībā ar teritorijas plānojumu un zemes īpašuma izmantošanas veidiem.

Uzziņai. Kopumā līdz šā gada beigām pašvaldības vadība un eksperti plāno viesošanos 10 novada uzņēmumos. Vizīšu mērķis ir iepazīt dažādas nozares, kā arī izzināt un novērst izaicinājumus, ar kuriem savas darbības ietvaros uzņēmumi sastopas pašvaldībā. Uzņēmumus, kuri vēlētos uzņemt viesos pašvaldības pārstāvjus, aicinām sazināties ar Ķekavas novada pašvaldības uzņēmējdarbības komunikācijas projektu vadītāju Lauru Everti, zvanot pa tālruni 25 486 712, vai rakstot uz e-pastu laura.everte@kekava.lv.

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Dabas pieskāriens aplim

Lieldienu Jampadracis

-

Lieldienu Jampadracis

5 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

5 notikumi,

9 notikumi,

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

Tauriņš Seniors

12 notikumi,

9 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PIDŽAMA SEŠIEM

11 notikumi,

Pavasara ziedu valsis

10 notikumi,

7 notikumi,

14 notikumi,

8 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

-

Grāmatu tārpiņa nodarbība

9 notikumi,

9 notikumi,

Melnais samts

10 notikumi,

Baisule

8 notikumi,

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

7 notikumi,

Marijas klusums

7 notikumi,