Atvērta dārzu un parku atkritumu kompostēšanas vieta Ķekavā

Lai veicinātu iedzīvotāju atbildīgu rīcību un iesaisti bioloģiski noārdāmo atkritumu šķirošanā, iedzīvotāji bez maksas var izmantot pašvaldības izveidoto dārzu un parku atkritumu kompostēšanas vietu Ķekavā, Celtnieku ielā 21.

Kompostēšanas vietā var nodot šādus dārzu un parku atkritumus: nopļautu zāli, koku un krūmu lapas, mulču, vecus augus, nezāles, nelielus zarus diametrā līdz 2 cm un garumā līdz 50 cm. Kompostēšanas vietas darba laiks: piektdienās no plkst. 14.00 līdz 18.00.

Pašvaldība atgādina, ka bioloģisko atkritumu apsaimniekošanu par mazāku maksu piedāvā arī atkritumu apsaimniekotājs SIA “Clean R”, noslēdzot vienošanos: daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ir pieejams konteiners arī bioloģiskajiem atkritumiem konteineru laukumā, arī privātmāju iedzīvotāji var noslēgt vienošanos un novietot bioloģisko atkritumu konteineru savā teritorijā. Vienlaikus privātmāju iedzīvotāji bez maksas var kompostēt bioloģiskos atkritumus, tā samazinot atkritumu apsaimniekošanas izmaksas, jo nešķiroto atkritumu konteiners būs jāizved retāk.

Pašvaldība uzsver, ka savā īpašumā radītos atkritumus ir aizliegts izmest konteineros, kas paredzēti cita nekustamā īpašuma apsaimniekošanai (piemēram, daudzdzīvokļu māju, atpūtas vietu, parku un kapsētu apsaimniekošanas vajadzībām paredzētajos konteineros).

Sabiedrības informēšanas un mārketinga nodaļa

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

4 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

4 notikumi,

4 notikumi,