Aicinām pieteikties dalībai Rāmavas pavasara gadatirgus stendā “Radīts Ķekavas novadā!”

Izsludinām pieteikšanos dalībai  31.  Starptautiskajā Lauksaimniecības biznesa izstādē “Pavasaris 2023”, kas norisināsies no 13. – 15. aprīlim Rāmavā. Jau 12. gadu Ķekavas novada pašvaldība sniedz iespēju 9 novada ražotājiem, mājražotājiem un amatniekiem iepazīstināt ar sevi un savu produkciju kopējā novada stendā “Radīts Ķekavas novadā!”.  Pērnā gada izstāde pulcināja 200 dalībniekus un 8,5 tūkstošus apmeklētāju no visas Latvijas.

“Ķekavas novadam ir izcils ģeogrāfiskais novietojums, labi attīstīta infrastruktūra, un plaši lauki un meži. Likumsakarīgi esam bagāti ar amatniekiem un uzņēmējiem, kas piedāvā veselīgus un dabai draudzīgus izstrādājumus. Ja Tev ir izlolots kvalitatīvs produkts ar tematisku ievirzi lauku sēta un tai raksturīgais, dārza darbi un iekārtošana, pārtikas produkti, daba, zaļa vide un amatniecība, piesakies, lai plecu pie pleca stāstītu par sevi citiem, kopā  reprezentējot novadu, kurš aug,” aicina Ķekavas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Juris Žilko.

Izstādes tematikā neiekļaujas tāda produkcija kā plastmasas rotaļlietas un citas importētas lietas, apģērbs, kas nav paredzēts dārza darbiem, un rotaslietas.

Pieteikumus gaidīsim līdz 20. martam. Pieteikuma anketa te:

https://docs.google.com/forms/d/1N6UKxpziTfXH0BD0Vdf-fwcRQtZDogYJK0TIo1Sp_hs/edit

Priekšroka pārstāvēt novadu tiks uzticēta jaunajiem uzņēmumiem  un/vai uzņēmējiem, kuri nav piedalījušies novada stendā iepriekšējās izstādēs, kā arī uzņēmējiem ar inovatīviem ražojumiem un augstu pievienoto vērtību.

Dalības maksu izstādes novada stendā sedz Ķekavas novada pašvaldība. Ja stendā plānota tirdzniecība, dalībniekiem pašiem jāsedz tirdzniecības nodeva Eur 7,00 + PVN

Laura Everte

Ķekavas novada pašvaldības uzņēmējdarbības komunikācijas projektu vadītāja

Tālr. 25 486 712, e-pasts laura.everte@kekava.lv

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

4 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,