11. un 18. maijā Tīrmājas dienas Ķekavas novadā

Lai Ķekavas novada iedzīvotāji varētu ērti un bez maksas atbrīvoties no nokalpojušās un sev nevajadzīgas elektrotehnikas, tekstila, stikla un lielgabarīta atkritumiem, 11. un 18. maijā “CleanR” un “Zaļā josta”, sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldību, organizē Tīrmājas akciju.

Baldones pilsētā un pagastā un Daugmales pagastā
  • 2.-9. maijam (ieskaitot) jāpiesaka sava adrese un aptuvenais atkritumu daudzumus, kuru plānots nodot. Daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji var pieteikties Tīrmājas akcijai, sazinoties ar savu nama apsaimniekotāju, savukārt privātmāju iedzīvotāji aicināti noformēt pieteikumu pašapkalpošanās platformā vai mobilajā lietotnē manai.videi.lv.
  • Atkritumus savāks 11. maijā. Visi izvedamie nestandarta atkritumi daudzdzīvokļu nama iedzīvotājiem iepriekšējā vakarā vai Tīrmājas akcijas dienā līdz plkst.6.00 rītā jānovieto blakus saviem atkritumu konteineriem, bet privātmāju iedzīvotājiem tie jāizliek vietā, kur tiek izstumti to konteineri tukšošanas dienā.
Ķekavas pilsētā un pagastā  un Baložu pilsētā
  • 10.-16. maijam (ieskaitot) jāpiesaka sava adrese un aptuvenais atkritumu daudzumus, kuru plānots nodot. Daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji var pieteikties Tīrmājas akcijai, sazinoties ar savu nama apsaimniekotāju, savukārt privātmāju iedzīvotāji aicināti noformēt pieteikumu pašapkalpošanās platformā vai mobilajā lietotnē manai.videi.lv.
  • Atkritumus savāks 18. maijā. Visi izvedamie nestandarta atkritumi daudzdzīvokļu nama iedzīvotājiem iepriekšējā vakarā vai Tīrmājas akcijas dienā līdz plkst.6.00 rītā jānovieto blakus saviem atkritumu konteineriem, bet privātmāju iedzīvotājiem tie jāizliek vietā, kur tiek izstumti to konteineri tukšošanas dienā.
Šķirošanas laukumā “Gurnicas”
  • 11. un 18. maijā plkst. 11.00-15.00 var nodot bez maksas 4 vieglā automašīnas riepas

Ko drīkst nodot?

  • Jebkura veida un izmēra neizjauktu elektrotehniku, piemēram, matu fēnu, printeri, ledusskapi, gludekli, mikroviļņu krāsni.
  • Tekstilu, piemēram, apģērbu, gultasveļu, aizkarus, dvieļus (tekstilam jābūt labā stāvoklī, drēbēm un apaviem jābūt tīriem, sausiem, bez pelējuma pazīmēm, nesaplēstiem un derīgiem kādam citam. Ir pieļaujams tekstils arī ar kādu mazu traipu vai nelielu caurumu, ko var viegli izlabot). Ķekavas novada iedzīvotāji tekstilu var  atstāt arī kādā no tekstila konteineriem; ja tāda tuvumā nav, aicinām vērsties pie sava nama apsaimniekotāja, lai pieteiktu tekstila konteinera uzstādīšanu.
  • Stikla iepakojumus – stikla pudeles un burkas, tukšas jāsaliek kastē vai maisā (logu stikls un cita veida stikls netiks pieņemts).
  • Lielgabarīta atkritumus, piemēram, gultu, krēslu, paklāju, gaismas lustru bez spuldzēm.

Ko nevar nodot? Kopā ar lielgabarīta atkritumiem nebūs iespējams nodot sadzīves atkritumus, logu stiklu un cita veida stiklu, bīstamus atkritumus piemēram, spuldzes, ja tiek nodota lampa, būvgružus, dažādus apdares un segumu materiālus, dēļus, flīzes, caurules, santehnikas preces u.c., nolietotas automobiļu daļas, piemēram, motoru, riepas!

Jautājumu gadījumā! Aicinām sazināties ar “CleanR” klientu apkalpošanas centru, rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv vai zvanot uz numuru 67111001.

AS “CleanR Grupa” (publicēts 09.04.2024.)

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

6 notikumi,

9 notikumi,

8 notikumi,

10 notikumi,

7 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

7 notikumi,

10 notikumi,

Viss būs labi

9 notikumi,

7 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PAVASARIS | Ukuleles koncerts

Muzeju nakts 2024

6 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

9 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,