Ķekavā viesojas sadraudzības pilsētas Bordesholma pārstāvji

No 2023. gada 15. janvāra līdz 18. janvārim Ķekavā viesojās Bordesholmas pilsētas vadība un pašvaldības administrācijas pārstāvji, lai kopā ar Ķekavas novada domes vadības un pašvaldības speciālistiem pārrunātu šī gada sadarbības prioritātes – Eiropas Klimata iniciatīvas projekta turpinājumu, sadarbību izglītības, kultūras un sporta jomā, kā arī Ķekavas un Bordesholmas pašvaldību sadraudzības 30 gadu jubilejas atzīmēšanu.

Ķekavas novada domes vadība un pašvaldības speciālisti kopā ar Bordesholmas pilsētas vadību un pašvaldības administrācijas pārstāvjiem atskatījās uz Eiropas Klimata iniciatīvas (turpmāk EUKI) projekta gaitā paveikto energoefektivitātes pasākumu īstenošanā, kā arī uzsvēra racionālu energoresursu izmantošanu un virzību uz oglekļa dioksīda (CO2 ) emisiju turpmāku samazināšanu pašvaldībā arī pēc projekta īstenošanas. Ķekavas un Bordesholmas pašvaldības pārstāvji kopā ar Gostinas pilsētas pašvaldību (Polija) vienojās piedalīties jaunā EUKI projektā ar mērķi izpētīt energoefektivitātes rīkus Vācijā un pārnest labās prakses piemērus Ķekavā (Latvijā) un Gostinā (Polijā). Projekts tiktu uzsākts 2024. gada sākumā un tiktu īstenots divu gadu laikā.

Kopš 1993. gada Ķekavas novada un Bordesholmas pašvaldību sadarbība īstenojusies galvenokārt divos virzienos – izglītības un sociālās palīdzības jomā, pēdējos gados galvenokārt akcentējot sadarbību starp izglītības iestādēm.  Vizītes laikā Ķekavas novada un Bordesholmas pašvaldība vienojās īstenot sadarbību izglītības, kultūras un sporta jomā, rīkojot Ķekavas novada bērnu un jauniešu futbola komandas dalību futbola turnīrā Bordesholmā, Vācijā.

Šogad aprit 30 gadi, kad 1993. gada 24. jūnijā Bordesholmā abu pašvaldību pārstāvji parakstīja sadraudzības līgumu. Ķekavas un Bordesholmas pašvaldības plāno augustā Ķekavā atzīmēt sadraudzības 30 gadu jubileju, savukārt, decembrī rīkot vizīti Vācijā, lai sastādītu nākošā gada turpmāko sadarbības plānu.

Administratīvā pārvalde

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Dabas pieskāriens aplim

Lieldienu Jampadracis

-

Lieldienu Jampadracis

5 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

5 notikumi,

9 notikumi,

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

Tauriņš Seniors

12 notikumi,

9 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PIDŽAMA SEŠIEM

11 notikumi,

Pavasara ziedu valsis

10 notikumi,

7 notikumi,

14 notikumi,

8 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

-

Grāmatu tārpiņa nodarbība

9 notikumi,

9 notikumi,

Melnais samts

10 notikumi,

Baisule

8 notikumi,

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

7 notikumi,

Marijas klusums

7 notikumi,