Turpinās bērnu reģistrācija uzņemšanai 1. klasē 2022./2023. mācību gadā

Šobrīd Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs mācībām 1.klasē 2022./2023. mācību gadā ir reģistrēti 377 pieteikumi. Pieteikumu reģistrēšana nākamajam mācību gadam turpināsies līdz 2022. gada 30. aprīlim.

Ķekavas novada Izglītības, Kultūras un Sporta pārvalde atgādina, ka vēl aizvien turpinās bērnu reģistrācija uzņemšanai 1. klasē tiem bērniem, kas mācības uzsāks 2022./2023. mācību gadā. Vecāki ir aicināti pieteikumus iesniegt līdz 30. aprīlim, savukārt pēc tam, 2022. gada 13.maijā uzņemto bērnu vecākiem tiks nosūtīts informatīvs e-pasts.

Pieteikuma veidlapa bērna uzņemšanai 1. klasē.

Aicinām aizpildītos pieteikumus iesniegt elektroniski:

  • portālā www.Latvija.lv, pielikumā pievienojot aizpildīto pieteikumu;
  • sūtot uz e-pasta adresi novads@kekava.lv, pielikumā pievienojot parakstītu aizpildīto iesnieguma veidlapu, kas ir ieskenēta vai nofotografēta.

Ja vecākiem nav iespējas pieteikumu iesniegt elektroniski, to klātienē (iepriekš vienojoties par pieņemšanas laiku zvanot uz Nr. 8488)  iespējams iesniegt klientu apkalpošanas centros:

  • Ķekavā, Gaismas iela 19, K-9-1,
  • Baložos, Uzvaras prospekts 1a,
  • Pārupes iela 3, Baldone, Ķekavas novads.

Tāpat pieteikumu var iesniegt klātienē izvēlētajā iestādē (skolā) – uzrādot bērna dzimšanas apliecību un vecāka personību apliecinošu dokumentu (iepriekš vienojoties par pieņemšanas laiku).

Vienlaikus atgādinām, ka pieteikumu saņemšana reģistrācijai vienotā rindā uz 1.klasi  Ķekavas novada pašvaldībā turpinās arī uz nākamajiem mācību gadiem. Tas nozīmē, ka jau šobrīd vecākiem ir iespēja reģistrēt savus bērnus arī uz nākamajiem mācību gadiem mācību uzsākšanai 1. klasē Ķekavas novada vispārējās izglītības iestādēs.

Bērnu reģistrāciju 1.klasē nosaka Ķekavas novada pašvaldības saistošie noteikumi “Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs”.

Gadījumos, kad ir radušies jautājumi par uzņemšanas rindu, lūgums sazināties ar Izglītības, Kultūras un sporta pārvaldi, zvanot pa tālruni 25461811 vai rakstot e-pastu: vita.andzejevska@kekava.lv.

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

6 notikumi,

9 notikumi,

8 notikumi,

10 notikumi,

7 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

7 notikumi,

10 notikumi,

Viss būs labi

9 notikumi,

7 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PAVASARIS | Ukuleles koncerts

Muzeju nakts 2024

6 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

9 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,