PII “Ieviņa” viesojās mācīšanās konsultantes no vairākām Latvijas pilsētām

Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Ieviņa” 22. martā uzņēma ļoti īpašus un svarīgus ciemiņus, mācīšanās konsultantes – ekspertes, no Rīgas, Lielvārdes, Dobeles, Saldus, Jūrmalas un citām Latvijas pilsētām.

Visi PII “Ieviņa” pedagogi dalījās savā labajā praksē, organizējot atklātās nodarbības, kuras vēroja un analizēja mācīšanās konsultantes – ekspertes. Pēc atklātajām nodarbībām konsultantes sniedza atgriezenisko saiti ne tikai grupas pedagogiem, bet arī iestādes administrācijas pārstāvjiem.

Mācīšanās konsultantu – ekspertu viesošanās noslēdzās ar lielo “ekskursiju” cauri visām PII “Ieviņa” grupām, kuras laikā konsultantes ne tikai sniedza savu redzējumu, ieteikumus un rekomendācijas saistībā ar grupas vides un mācību jomu centru iekārtojumu, bet arī guva labas idejas, kuras ieviest arī savās pirmsskolas izglītības iestādēs.

Gatavošanās darbi – nodarbību plānošana un vadīšana, konspektu rakstīšana, dažādu organizatorisko jautājumu risināšana – radīja nelielu satraukumu un prasīja nopietnu gatavošanos ne tikai pedagogiem, bet arī iestādes administrācijas pārstāvjiem, taču jāsecina, ka šāda veida pasākumi ir vērtīgi, noderīgi un nepieciešami.

Paldies visiem PII “Ieviņa” pedagogiem par atsaucību un drosmi dalīties savā labajā praksē un pateicamies mācīšanās konsultantēm – ekspertēm par vērtīgiem ieteikumiem saistībā ar mācību procesa organizēšanu un mācību vides iekārtošanu.

Kristīne Lapiņa

Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Ieviņa” metodiķe

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

4 notikumi,

3 notikumi,

5 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,

5 notikumi,