Tuvojas noslēgumam Baložu vidusskolas īstenotais Erasmus+ projekts Pop-up learning

No 2022.gada 24.-28. maijam Baložu vidusskolas pārstāve Astrīda Beča piedalījās Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projekta Nr. 2020-1-LT01-KA226-SCH-094825 “Be-aware Re-aware and Re-discover curiosity and connection in education through outdoor learning (Pop-up Learning)” projekta komandas noslēguma tikšanās reizē Mikēnās, Grieķijā.

Tikšanās laikā radās neparedzēti sarežģījumi, sakarā ar to, ka projekta koordinatorei, Lietuvas Rokišķu bērnudārza vadītājai Violetai Deksnienei un viņas komandai tika atcelts lidojums, tāpēc diemžēl klātienē visiem tikties nebija iespējams, Tā vietā tika izmantota ZOOM platforma. Sanāksmē klātienē piedalījās pārstāvji no Grieķijas, Horvātijas, Turcijas un Latvijas. ZOOM platformā tikai pieslēgti arī Lietuvas pārstāvji un projekta koordinatore Violeta izklāstīja kopsavilkumu par projektu.

Tika izrunāts tas, kas izdevās, kas ne īsti izdevās, kas vēl katras valsts projekta dalībniekiem ir jāizdara un kādos termiņos. Tika apkopoti un apskatīti materiāli, ko katras valsts pārstāvji bija sagatavojuši un augšupielādējuši Google Drive kopējā projekta mapē. Vienojāmies, ka viss, kas vēl pietrūkst tuvākajā laikā tiks izdarīts un publicēts projekta mapē.

Noslēgumā projekta pārstāve no Grieķijas iepazīstināja un prezentēja ar savu skolu, visi projekta dalībnieki dalījās pieredzē un iespaidos, kā arī saņēma sertifikātus par dalību.

Ar detalizētu informāciju par projektu un tās ietvaros izveidotajiem intelektuālajiem materiāliem var iepazīties projekta mājas lapā https://pop-uplearning.org .

Astrīda Beča,
Baložu vidusskolas direktores vietniece
izglītības jautājumos

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Dabas pieskāriens aplim

Lieldienu Jampadracis

-

Lieldienu Jampadracis

5 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

4 notikumi,

5 notikumi,

9 notikumi,

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

Tauriņš Seniors

12 notikumi,

9 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PIDŽAMA SEŠIEM

11 notikumi,

Pavasara ziedu valsis

10 notikumi,

7 notikumi,

14 notikumi,

8 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

-

Grāmatu tārpiņa nodarbība

9 notikumi,

9 notikumi,

Melnais samts

10 notikumi,

Baisule

8 notikumi,

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

7 notikumi,

Marijas klusums

7 notikumi,