Bērnu reģistrācija bērnudārzā “Vāverīte” turpmāk notiks elektroniski

Ķekavas novada dome lēmusi, ka turpmāk bērnu uzņemšanu Baldones pirmskolas izglītības iestādē “Vāverīte” varēs veikt elektroniski, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.epakalpojumi.lv.

Bērnu reģistrācija pirmsskolas izglītības iestādē ir viens no Ķekavas novada pašvaldības pieprasītākajiem e-pakalpojumiem, kur vecāki, autorizējoties portālā  var paši piereģistrēt bērnu uz bērnudārzu un var attālināti redzēt arī rindas virzību. Tāpat bērnu reģistrāciju var veikt arī Ķekavas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centros.

Bērni, kuri jau ir pieteikti bērnudārza  “Vāverīte” rindā automātiski ir pārlikti jaunajā reģistrēšanās sistēmā, tādēļ atkārtota pieteikšanās nav nepieciešama. Papildus jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar atbildīgo speciālistu, rakstot uz e-pastu: vera.klavina@kekava.lv

Atgādinām, ka Ķekavas novadā bērnu uzņemšanas process pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē notiek šādi:

  • Bērnudārza vadītājs līdz 1.maijam iesniedz IKS pārvaldei informāciju par vakanto vietu skaitu nākamajā mācību gadā iestādē.
  • No 1. līdz 31.maijam IKS pārvaldes speciālists apkopo informāciju, sazinās ar vecākiem (parasti saziņa notiek e-pastā vai pa tālruni), informējot vecāku par iespējām tikt bērnudārzā, kas norādīts kā prioritārais. Ja nav vieta prioritāri norādītā iestādē, informē par iespējām citās pašvaldības iestādēs, kurus vecāks ir norādījis savā pieteikumā.
  • Jūnija sākumā (parasti līdz 5. jūnijam) notiek Uzņemšanas komisija sēde. Komisija izskata pretendentu sarakstu un piešķir vietas atbilstoši uzņemamo bērnu skaitam un vecumam (dzimšanas gadam) katrā izglītības iestādē.
  • Līdz 10. jūnijam komisijas lēmums – uzņemto bērnu saraksti, norādot bērna ID, tiek publicēti pašvaldības mājas lapā www.kekavasnovads.lv sadaļā “Izglītība” – Uzņemto bērnu saraksti, kā ari informācija par iesniedzamajiem  dokumentiem un vecāku sapulču datums un laiks iestādēs.
  • Informācija par vietas piešķiršanu arī tiek nosūtīta vecākam uz e-pastu.

 

Informācija par kritērijiem, kad bērnam var tikt piešķirts ārpuskārtas statuss, kas bērnam dod iespēju tikt uzņemtam izglītības iestādē prioritārā kārtībā:

  1. Bērna deklarētā dzīvesvieta ir Ķekavas novada administratīvajā teritorijā un bērns ir sasniedzis vecumu, no kura sagatavošana pamatizglītības ieguvei ir obligāta un līdz šim brīdim ar vietu iestādē nav nodrošināts.
  2. Bērnam ir piešķirts statuss „brālis/māsa”.
  3. Bērnam ir piešķirts statuss „daudzbērnu ģimene”.
  4. Bērnam ir piešķirts statuss „komisijas lēmums”.

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

5 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Izstāde “Mēs krāsās”

Baltais klusums

6 notikumi,

-

Uzvārdu un vārdu stāsti

6 notikumi,

9 notikumi,

Gandrīz vecpuisis

10 notikumi,

Sirds Likums

8 notikumi,

6 notikumi,

-

Sveču liešanas darbnīca

7 notikumi,

8 notikumi,

Dabas pieskāriens aplim

Ceļojums pavasarī

PAR VĪRIEŠIEM

8 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

7 notikumi,

Mīlestības stāsti džezā

6 notikumi,

-

Rotu meistarklase

4 notikumi,

6 notikumi,

6 notikumi,

Tautas tradīciju pūrs

6 notikumi,

Nakts krustaceļš

TAURIŅŠ SENIORS

6 notikumi,

Stāstu stunda ģimenēm

4 notikumi,

5 notikumi,

-

Grāmatu tārpiņa nodarbība