Baldones vidusskolas skolēni un pedagogi dodas Erasmus+ mobilitātē uz Itāliju

Baldones vidusskolas pieci skolēni un divi skolotāji no š.g. 13. novembra līdz 20. novembrim piedalījās Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “A Multicultural Europe with Drama, Art, Music, Dance” (DAMD) (“Multikulturāla Eiropa ar teātri, mākslu, mūziku, deju”) trešajā mobilitātē Itālijā, Afragolā.

Pirms mācību mobilitātes skolēni mājās izveidoja prezentāciju par latviešu tautas dejām un Vispārējiem latviešu dziesmu un deju svētkiem un piemeklēja atbilstīgus video materiālus, kā arī sagatavoja vienas tautas dejas priekšnesumu. Visi projektā iesaistītie skolēni no Itālijas, Spānijas, Latvijas un Turcijas mācību mobilitātes laikā kopīgi radīja jaunu deju, kurā tika izmantotas katras projekta dalībvalsts tautu deju elementi. Deja tika nofilmēta Neapoles karaliskās pils dārzā. Būtiski atzīmēt, ka skolēni arī uzlaboja savas komunikācijas, prezentēšanas, dejošanas un svešvalodu lietošanas prasmes, kā arī iepazina tuvāk itāļu kultūru un tradīcijas, dzīvojot jaukās viesu ģimenēs. Visi kopīgi piedalījās mācību ekskursijās Neapoles vecpilsētā, apmeklēja baleta un keramikas skolu, kā arī devās pārgājienā Vezuva vulkāna pakājē.

Skolēni pozitīvi novērtēja iespēju piedalīties Erasmus+ mobilitātē, jo šāda veida aktivitāte paplašina redzesloku par citām Eiropas valstīm, to kultūru un tradīcijām, kā arī, sadarbojoties starptautiskās grupās, sniedz iespēju dalīties pieredzē, apgūt dažādas prasmes. Tiek iegūti jauni draugi, ar kuriem var turpināt saziņu arī vēlāk. Visi mobilitātē iesaistītie jaunieši vēlas arī turpmāk izmantot Erasmus+ programmas piedāvātās daudzveidīgās iespējas.

 Sanita Mežiniece,

Baldones vidusskolas Erasmus+ projektu koordinatore

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

9 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

TAURIŅU MAĢIJA | Izstāde

-

AIDĀ, PIKNIKĀ!, komēdija

6 notikumi,

9 notikumi,

8 notikumi,

10 notikumi,

7 notikumi,

-

Lasītāju klubiņa tikšanās

7 notikumi,

10 notikumi,

Viss būs labi

9 notikumi,

7 notikumi,

7 notikumi,

9 notikumi,

PAVASARIS | Ukuleles koncerts

Muzeju nakts 2024

6 notikumi,

5 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

9 notikumi,

6 notikumi,

8 notikumi,

Vasarssvētku meistarklase

7 notikumi,

5 notikumi,

-

PAVASARA TIRGUS BALOŽOS

5 notikumi,