Uzņēmēju dienas

Uzņēmēju dienas kopš 2017.gada novadā organizē Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Ķekavas novada uzņēmēju padomi. Uzņēmēju dienas dod iespēju Ķekavas novada uzņēmējiem – ražotājiem, mājražotājiem un amatniekiem prezentēt sevi, popularizēt savu produkciju, kā arī dibināt jaunus biznesa kontaktus.

Uzņēmēju dienas 2023
No 29. maija līdz 3. jūnijam norisinājās septītās Ķekavas novada Uzņēmēju dienas, aicinot uz digitālajam mārketingam un uzņēmēju atbalsta iespējām veltītām tiešsaistes lekcijām.

Uzņēmēju dienas sniedz iespēju Ķekavas novada uzņēmējiem apgūt noderīgas zināšanas sava biznesa attīstībai, dibināt jaunus biznesa kontaktus un stiprināt saites ar pašvaldību.

Pārdošanas mākslas noslēpumus atklāja biznesa treneris Edgars Untāls,

Digitālā mārketinga speciāliste Laila Vīksna – Reklāma sociālos medijos – Facebook, Instagram. Un Google ads reklāmas iespējas – paid search, display, video.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Ilga Maļina stāstīja par  LIAA atbalsta iespējām uzņēmējiem.

 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Eiropas Biznesa atbalsta tīkla vecākā projektu vadītāja Rita Elste – Tomsone – dalījās ar Eiropas biznesa atbalsta tīkla pakalpojumiem.

Uzņēmēju tikšanās brokastis norisinājās Vasaras Ievadfestivāla ietvaros Rāmavas biznesa centrā.

“Biznesa randiņš ar Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameru”. Diskusija par Uzņēmējdarbības nākotni. Aigars Rostovskis –  biznesa augstskolas “Turība” īpašnieks un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs. Jānis Endziņš – jurists, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs. Andris Vītols – Ķekavas novada Domes priekšsēdētāja vietnieks. Ervīns Lasmanis –  Ķekavas novada uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs, Zemgus Poligrāfija valdes priekšsēdētājs.

Savā pieredzē dalījās uzņēmuma SILJA īpašniece un vadītāja Silva Jeromanova – Maura. Uzņēmums SILJA ir Daudznozaru koncerns, kas sevī ietver dārza preču mazumtirdzniecību, dārza tehnikas servisu, meža, lauksaimniecības un komunālās tehnikas tirdzniecību, pašapkalpošanās automazgātavas, kafejnīcu un “Biznesa vēstniecību”.

Uzņēmēju dienas 2020

Uzņēmēju dienas aicina uz ekspertu diskusijām un digitālām apmācībām.

No 28. līdz 30. oktobrim jau ceturto reizi norisināsies Ķekavas novada Uzņēmēju dienas, īpašu uzmanību pievēršot nākotnes izaicinājumiem darba tirgū, atbalsta saņemšanas iespējām uzņēmējiem un digitālo rīku efektīvai izmantošanai. Šogad, pielāgojoties jaunajiem apstākļiem, ekspertu diskusijām būs iespējams sekot līdzi arī tiešsaistē.

Uzņēmēju dienu ietvaros 28.oktobrī no plkst. 10.00  Ķekavā, Jaunu ideju centrā, notiks ekspertu diskusija “Pieprasīts darbinieks un nākotnes darba vieta”, kurā aicinām piedalīties esošos vai topošos uzņēmējus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī citus interesentus, lai noskaidrotu, kas ir aktuālās prasmes darba tirgū, ko darba devējs sagaida no darbinieka, kā arī ieguvumus no elastīgā darba laika ieviešanas ikdienā.

Savukārt darba ņēmējiem tā būs lieliska iespēja saņemt informāciju par aktualitātēm darba tirgū un kā būt konkurētspējīgiem šodienas mainīgajos apstākļos. Diskusijā piedalīsies Latvijas darba devēju konfederācijas (LDDK) eksperts Pēteris Leiškalns, “Draugiem Group” runasvīrs Jānis Palkavnieks, kā arī Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.

28. oktobra pēcpusdienā pārstāvji no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, AS “Attīstības finanšu institūcijas Altum”, kā arī nevalstisko organizāciju sektora dalīsies ar vērtīgu informāciju par dažādiem atbalsta pasākumiem uzņēmējiem – gan COVID-19 radītās ietekmes mazināšanai, gan finansējuma iegūšanai.

29.oktobrī plkst. 10.00 Ķekavas kultūras namā norisināsies apmācības “Digi rīts kopā ar Miķeli Bendiku”, kurās interaktīvā procesā būs iespējams iepazīties ar digitālo rīku iespējām un nozīmi mārketingā, pārdošanā, kā arī uzņēmuma vadībā.

Šogad Ķekavas novada Uzņēmēju dienas norisināsies gan klātienes, gan virtuālā formātā, tādēļ noteikta obligāta iepriekšēja pieteikšanās uz klātienes pasākumiem, savukārt diskusijām tiešsaistē būs iespējams sekot līdz Ķekavas novada sociālo tīklu Yotube un Facebook profilos.

Pieteikšanās uz klātienes pasākumiem –  https://ej.uz/UznemejuDienas2020.

Uzņēmēju dienu noslēgumā, 30. oktobrī, tiks godināti Ķekavas novada veiksmīgākie uzņēmēji nominācijās- “Gada darba devējs”, “Gada ražotājs”, “Gada pakalpojumu sniedzējs”, “Gada mājražotājs / amatnieks”, “Gada labdaris”, “Gada izaugsme”, “Gada uzņēmējs”, “Gada jaunietis uzņēmējdarbībā” un “Iedzīvotāju simpātija” (nobalso te: http://bit.ly/iedzivotajusimpatija2021). Dalība konkursa “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2020” svinīgā apbalvošanas ceremonijā ar ielūgumiem.

Uzņēmēju dienas organizē Ķekavas novada pašvaldība, kopā ar biedrību “Ķekavas novada Uzņēmēju padome”, sadarbībā ar partnerību “Daugavkrasts”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, LIAA Jūrmalas biznesa inkubatoru, AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”, kā arī SEB banku.

Uzņēmēju dienas 2019
No 29.oktobra līdz 1.novembrim, jau trešo reizi norisināsies Ķekavas novada Uzņēmēju dienas, kuru ietvaros notiks gan sociālajai uzņēmējdarbībai veltīts darbnīca-seminārs, gan uzņēmēju kontaktbirža, kurā būs iespējams  satikt dažādu nozaru pārstāvjus un izveidot jaunus biznesa kontaktus. Tāpat norisināsies nu jau ikgadējais Jauniešu uzņēmīguma forums, kā arī Uzņēmēju gada balvas godināšanas ceremonija.

Uzņēmēju dienu ietvaros, 29.oktobrī no plkst. 09.00, Doles Tautas namā notiks seminārs – darbnīca “Bizness + Sociālais mērķis = Sociālā uzņēmējdarbība”, kurā aicinām piedalīties esošos vai topošos uzņēmējus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī citus interesentus, kuri vēlas noskaidrot ar ko sociālā uzņēmējdarbība atšķiras no klasiska biznesa modeļa, kā kļūt par veiksmīgu sociālo uzņēmēju un kā sociālam mērķim pielāgot biznesu. Kopā ar sociālajiem uzņēmējiem būs iespējams gan attīstīt savu biznesa ideju, gan uzzināt praktiskās nianses, piemēram, par atbalsta iespējām Latvijā. Darbnīca – seminārs veidots LEADER sadarbības projekta “Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” ietvaros. Pilna dienas programma pieejama šeit.

30.oktobrī notiks jau 4. Jauniešu Uzņēmīguma forums “Es – uzņēmīgs digitāli”. Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra organizētajā forumā piedalīsies Ķekavas novada izglītības iestāžu skolēni, kuriem būs iespēja dzirdēt iedvesmas un pieredzes stāstus no jauniešiem, kas veido video, audio vai bilžu saturu internetā, ar mērķi uzrunāt  savus vienaudžus par aktuālām un sabiedrībai nozīmīgām tēmām. Darba grupās skolēniem būs iespējams iedziļināties savu sociālo tīklu kontos, uzlabot to saturu atbilstoši savam mērķim, kā arī uzzināt kā savu profilu padarīt drošāku un privātāku.

31.oktobrī, plkst. 13.30, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldību aicina uz kontaktbiržu, kurā dalībnieku iepazīšanās notiks ar “Speed networking” metodi. Kontaktbirža būs lieliska iespēja “aci pret aci” satikt 40 dažādu nozaru pārstāvjus un izveidot jaunus biznesa kontaktus, kas var noderēt gan pārdošanā, gan biznesa attīstībā, gan privātu projektu realizēšanā. Kontaktbiržas dalībnieku mērķauditorija ir mazo un vidējo uzņēmumu vadītāji/ īpašnieki, kā arī lielo uzņēmumu struktūrvienības vadītāji. Plašāka informācija: http://bit.ly/2lYgTjg

Uzņēmēju dienu noslēgumā, piektdien, 1.novembrī tiks godināti Ķekavas novada veiksmīgākie uzņēmēji nominācijās- “Gada darba devējs”, “Gada ražotājs”, “Gada pakalpojumu sniedzējs”, “Gada inovācija”, “Gada mājražotājs / amatnieks”, “Gada labdaris”, “Gada izaugsme”, “Gada uzņēmējs”, “Gada jaunietis uzņēmējdarbībā” un “Iedzīvotāju simpātija”. Dalība konkursa “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2019” svinīgā apbalvošanas ceremonijā ar ielūgumiem.

Uzņēmēju dienas organizē Ķekavas novada pašvaldība, kopā ar biedrību “Ķekavas novada Uzņēmēju padome”, sadarbībā ar partnerību “Daugavkrasts”, Jaunatnes Iniciatīvu centru, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, LIAA Jūrmalas biznesa inkubatoru, kā arī SEB banku.

Uzņēmēju dienas 2018

Uzņēmēju dienas Ķekavā

Ķekavas novada pašvaldība aicina uz Ķekavas novada uzņēmēju dienām, kuru laikā ceturtdien, 1.novembrī, no plkst.11.00 T/C “Liiba” norisināsies dažādas meistarklases, uzņēmēju izstādes un tirdziņš, savukārt 2. novembrī notiks konkursa “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2018” svinīgā apbalvošanas ceremonija.
Uzņēmēju dienu ietvaros, ar pieredzes stāstiem uz lielās skatuves kāps iedvesmojošas personības un uzņēmēji ar plašu profesionālo pieredzi, lai dalītos savās atziņās par piedzīvotajiem kāpumiem un kritumiem, tādejādi iedvesmojot jaunos uzņēmējus noticēt savām spējām.

Radošās apvienības “Skudras metropole” producente, pasākumu organizētāja Gundega Skudriņa jaunos uzņēmējus iedvesmos ar lekciju “Nestandarta projekti, kas rada pieprasījumu”, Angelika Bondare no uzņēmuma “Latvijas meliorācija” pastāstīs kā noticēt savai idejai, savukārt Aivis Marhels iedrošinās ar stāstu “Kā sākt uzņēmējdarbību no nulles, ar minimāliem finanšu resursiem”. Par veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanu stāstīs Līga Broduza no “Dabas zirgu biedrības, bet ar praktiskiem padomiem meistarklasēs dalīsies gan pieredzējuši uzņēmēji, gan reklāmas un grāmatvedības eksperti. Pilna pasākuma programma pieejama te.

“Šogad, gatavojoties Ķekavas novada uzņēmēju dienām un gada balvas pasniegšanas svinīgajai ceremonijai, Ķekavas novada pašvaldība izveidojusi īpašus video klipus, kuros parādīti mūsu novada talantīgākie, veiksmīgākie un uzcītīgākie uzņēmēji. No trauku, apģērbu un rotu amatniekiem, līdz valstī vadošajiem loģistikas un pārtikas ražošanas uzņēmumiem – mūsu novadu par savu mājvietu sauc simtiem uzņēmēju,” uzsver Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire, aicinot Uzņēmēju dienas apmeklēt visiem jaunajiem, kā arī topošajiem uzņēmējiem, lai smeltos iedvesmu un ticību sava biznesa ilgtspējai.

Paralēli Uzņēmēju dienas aktivitātēm, noritēs arī otrais “Jauniešu uzņēmīguma forums”, kurā jauniešiem būs iespēja uzzināt, kā radīt produkta vai pakalpojuma mārketinga plānu, kā to reklamēt un parādīt tirgū, bet sadarbībā ar Ķekavas novada uzņēmēju padomi, jauniešiem būs iespēja radīt pārdošanas stratēģijas esošiem Ķekavas novada uzņēmumiem un produktiem.

Tāpat ikvienam būs iespēja saņem konsultācijas pie ekspertiem no SEB bankas, Altum, Latvijas investīciju un attīstības aģentūras Jūrmalas biznesa inkubatora, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Valsts ieņēmumu dienesta.

Ceturtdien, no 11.00 līdz 18.00 ikviens T/C “Liiba” apmeklētājs aicināts apmeklēt uzņēmēju, mājražotāju un amatnieku tirdziņu – izstādi.

Uzņēmēju dienu noslēgumā, piektdien, 2.novembrī tiks godināti Ķekavas novada veiksmīgākie uzņēmēji nominācijās- “Gada darba devējs”, “Gada ražotājs”, “Gada pakalpojumu sniedzējs”, “Gada inovācija”, “Gada mājražotājs / amatnieks”, “Gada labdaris”, “Gada izaugsme” un “Iedzīvotāju simpātija”. Dalība konkursa “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2018” svinīgā apbalvošanas ceremonijā ar ielūgumiem.

Uzņēmēju dienas organizē Ķekavas novada pašvaldība, kopā ar biedrību “Ķekavas novada Uzņēmēju padome” un T/C “Liiba”, sadarbībā ar Jaunatnes Iniciatīvu centru, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, LIAA Jūrmalas biznesa inkubatoru, kā arī SEB banku.

Uzņēmēju dienas 2017

Uzņēmēju dienās Ķekavā akcentēs sociālo uzņēmējdarbību un digitālo meistarību

20. oktobrī Ķekavas novadā norisināsies Uzņēmēju dienas, kuru laikā notiks pašmāju ražotāju izstāde un uzņēmējdarbības atbalsta sniedzēju konsultācijas, kā arī  meistarklases par sociālo uzņēmējdarbību un digitālo meistarību. 

Šāda mēroga pasākums uzņēmējiem Ķekavas novadā notiks pirmo reizi, un tas būs kā biznesa forums, kur satikties uzņēmējdarbības vides veidotājiem, lai klātienē risinātu sev aktuālos jautājumus un veicinātu ideju un informācijas apmaiņu.

“Mūsu galvenais uzdevums ir  veicināt uzņēmēju savstarpējo atbalstu, aktivizēt dialogu starp Ķekavas novada domi un vietējiem uzņēmējiem. Uzņēmēju dienas ir viena no veiksmīgākajām platformām jeb tiltiem, lai savestu kopā cilvēkus ar pieredzi un uzņēmēju garu. Arī tos, kuriem vajag palīdzēt saredzēt mūsu novada ģeogrāfiskās priekšrocības biznesa attīstībai un iedegt topošajos uzņēmējos pārliecību, ka katra uzņēmējdarbības iniciatīva ir atbalstāma,” norāda Ķekavas novada uzņēmēju padomes (KŅUP) valdes priekšsēdētājs Inārs Bāgants.

Viena no biznesa foruma lielākajām priekšrocībām ir iespēja tikties ar nozares ekspertiem un gūt sava uzņēmuma attīstībai aktuālu un praktiski noderīgu informāciju. Sociālās uzņēmējdarbības meistarklasē “Kad Māte Terēze satiek Ričardu Brensonu” ar savām zināšanām dalīsies Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore Madara Ūlande. Savukārt digitālās meistarības eksperts Jānis Jakobs iedvesmos sociālo tīklu meistarklasē “Praktiskās taktikas veiksmīgai Facebook reklāmas kampaņai”.

Lai stiprinātu uzņēmēju un pašvaldības sadarbību, Ķekavas novada Uzņēmēju padomes valdes priekšsēdētāja Angelika Bondare un Ķekavas novada domes priekšsēdētājas otrais vietnieks Neils Kalniņš tiksies diskusijā “1:1”, ko vadīs žurnālists Dīvs Reiznieks. Diskusijā tiks apspriesti pašvaldības un uzņēmēju turpmākās sadarbības modeļi un projekti, kā arī sniegtas atbildes uz auditorijas jautājumiem.

Neils Kalniņš ir pārliecināts, ka šī diskusija sniegs ievērojamu ieguldījumu Ķekavas novada uzņēmējdarbības attīstībā. “Attīstošas uzņēmējdarbības vides izveide Ķekavā ir viena no mūsu pašvaldības prioritātēm. Lai to izveidotu, nepieciešama skaidra vīzija un kvalitatīvs dialogs ar uzņēmējiem un investoriem. Domāju, ka šo Uzņēmēju dienu laikā Ķekavas novads spers platu soli vajadzīgajā virzienā.”

Uzņēmēju dienas norises vietā visas dienas garumā notiks Ķekavas novada uzņēmēju – ražotāju, mājražotāju un amatnieku – izstāde ar tirdzniecību, kuras laikā uzņēmēji varēs prezentēt sevi, popularizēt savu produkciju, kā arī dibināt jaunus biznesa kontaktus. Savus pakalpojumus un konsultācijas piedāvās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum un SEB banka.

Ķekavas novada uzņēmēju dienas 2017 organizē Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Ķekavas novada uzņēmēju padomi, un tās norisināsies piektdien, 20. oktobrī, plkst. 10.00-15.00 Ķekavā, Svētku pilī “4Saules”. Ieeja Ķekavas novada pašvaldības uzņēmēju dienās ir bez maksas. Pasākuma apmeklētāju iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Jautājumu gadījumā sazināties ar pasākuma koordinatori Kristīni Danovsku (tālr.67847157; kristine.danovska@kekava.lv).

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,