FK “Auda” mājās sumina ar uzvaru Latvijas kausā

10.novembrī, Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Juris Žilko sveica futbola kluba “Auda” treneri un komandas pārstāvjus ar uzvaru Latvijas kausā. Kā zināms, FK “Auda” ir Latvijas futbola klubs no Ķekavas, kas pašlaik spēlē Virslīgā.

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Juris Žilko un pašvaldības pārstāvji svinīgi sveica sportistus ar panākumiem kā talismanu pasniedzot Kataras pasaules kausa izcīņas futbola bumbu ar domes deputātu vēlējumiem.

Ķekavas novada domes un pašvaldības pārstāvji sirsnīgi sveic FK “Auda” ar uzvaru Latvijas kausā un vēl lielus panākumus, veiksmi un labu veselību arī turpmāk!

FK “Auda” galvenais treneris Tomislavs Stipičs tikšanās laikā norādīja: “Futbola klubam “Auda” ir jauna komanda. Mūsu galvenais uzdevums bija izcīnīt šo trofeju. Es domāju, ka mūsu izcīnītā trofeja ir īpašs stāsts ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, jo esam ne tikai futbola klubs no Ķekavas, bet arī mazākais futbola klubs visā Eiropā”. Tomislavs Stipičs izteica arī cerību, ka futbola klubam būs iespēja kādreiz uzspēlēt labu futbolu arī mājās – Ķekavā.

Klubs dibināts 1969. gadā kā zvejnieku kolhoza “9. maijs” futbola komanda. Ķekavā par godu klubam blakus sporta kompleksam ir uzbūvēts stadions, kas nes “Audas” vārdu.

Pēc piecu gadu pārtraukuma 19.oktobrī “Skonto” stadionā notika Latvijas kausa fināls, kurā par trofeju cīnījās pieredzējusī čempionvienība RFS un šā gada virslīgas jaunpienācējs FK “Auda”. Spēlē pie vērtīgās trofejas tika “Auda”, uzvarot ar 1:0.

Latvijas kauss ir senākais futbola turnīrs Latvijā, kas notiek kopš 1936. gada. Pie prestižās trofejas tikušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu ieguvušas 12 komandas.

11.11.2022.

Administratīvā pārvalde

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,