Ielādē Notikumi

« Visi notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

PLECU PIE PLECA

Detaļas

  • Datums: 27.04.2023
  • Laiks: 18:30

Organizators

Mūzikas akadēmijas un Ķekavas novada jaunie mūziķi muzicēs kopā ar ASV diriģentu Bukhalteru

27. aprīlī plkst. 18.30 Doles Tautas namā izskanēs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) simfoniskā orķestra koncerts “Plecu pie pleca”, kur kopā ar JVLMA studentiem uzstāsies jaunie mūziķi no Ķekavas un Baldones mūzikas skolām.

Koncertā  kā solisti orķestra priekšā stāsies Jāņa Dūmiņa Baldones mūzikas skolas flautas spēles audzēkne Elza Rusiņa un Ķekavas mūzikas skolas vijoļspēles audzēkne Rebeka Krivade, kā arī JVLMA Vokālās katedras studenti. Arī orķestra rindās plecu pie pleca ar studentiem pie nošpultīm sēdīsies mūzikas skolu instrumentu spēles nodaļu audzēkņi. Diriģēs amerikāņu diriģents Gregorijs Bukhalters – Vašingtonas Opera Camerata un Fērbenksas operas mākslinieciskais vadītājs un Ņujorkas Metropolitena operas diriģents.

Koncerta “Plecu pie pleca” programmā skanēs populāru operu un operešu ārijas un uvertīras.

JVLMA koncertu sērija “Plecu pie pleca” jau kopš 2019. gada sniedz reģionu mūzikas skolu audzēkņiem iespēju gūt praktisku un radošu pieredzi lielā mākslinieciskā kolektīvā Mūzikas akadēmijas mācībspēka vadībā. Ar šo iniciatīvu tiek vairota skolēnu interese par mūziķa profesiju, savukārt JVLMA studentiem tā ir laba koncertprakse un papildinājums pedagoģiskajām iemaņām. Projekts “Plecu pie pleca” tiek īstenots, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam, sadarbībā ar Operetes teātri un Operetes un muzikālā teātra biedrību.

Ieeja koncertā ir bez maksas.

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,