Ielādē Notikumi

« Visi notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

PASTKARTE NO ROMAS, spēlfilma, komēdija, drāma

Detaļas

  • Datums: 04.02.2024
  • Laiks: 18:00
  • Ieejas maksa: EUR4,00

Organizators

Režisores Elzas Gaujas komēdija, drāma “Pastkarte no Romas”

Filmas garums  1h 28min

Kā vinnēt loterijā ceļojumu uz Romu? Pastnieku pārim — Ernestam (70) un Alvīnei (64) — beidzot ir izstrādāts plāns, tomēr tam stājas ceļā Alvīnes strauji progresējošais atmiņas zudums.

Šai filmā ōpaši patīkama būs atkalredzēšanās ar iemīļotajiem aktieriem Jāni Jarānu un Indru Burkovsku, kuri atveido precētu pāri, kurš dodas uz Romu kāzu gadadienā. Ceļojumu mulsinošu padara fakts, ka sievai radušās problēmas ar atmiņu.

Režisore par savu filmu saka: “Vecuma atzīšana ir aktuāla daudzās ģimenēs. Gan pašam, gan tuviniekiem vienmēr ir dilemma – atzīt problēmu un to risināt vai censties to dažādos veidos apiet. Man pašai šī tēma ir ļoti tuva – manai vecmāmiņai ir alcheimers , un es esmu bijusi klāt tā attīstības gaitai no pašiem pirmsākumiem. Jāatzīst, ka tajā valda arī ļoti daudz traģikomisku un smieklu pilnu aspektu. Lielākā daļa filmu, kas atspoguļo saskarsmi ar šo slimību, to rāda izteikti dramatiskā gaismā, tieši tāpēc man šķiet labs izaicinājums pastāstīt par alcheimeru ne tikai caur asarām, bet arī caur smiekliem – gluži kā dzīvē”.

 

Baložu pilsētas kultūras namā

Svētdien, 4.februārī plkst. 18.00

Ieeja: EUR 4,00, biļetes nopērkamas Baložu Kn kasē vienu stundu pirms kino seansa.  INFO 20273311, 26551966

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,