Ielādē Notikumi

« Visi notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Nakts krustaceļš

Detaļas

  • Datums: 22.03.2024
  • Laiks: 19:00

Organizators

  • Adrese: Baldone Ķekava, Ķekavas nov. Latvija
  • Links uz karti: + Google karte

Nakts krustaceļš ir iespēja Gavēņa laikā gan fiziski, gan garīgi doties ceļā kopā ar Jēzu, Baznīcu un brāļiem un māsām no dažādām konfesijām. Senais Krustaceļš izdzīvots mūsdienīgā veidā, piemērots jauniešiem, ģimenēm un ikvienam, kurš ir gatavs Baldones apkārtnē pārvarēt 25 km. distanci un atrast 14 kontrolpunktus – Krustaceļa stacijas. Pasākums sāksies 22.marta vakarā.

Kas dalībniekus sagaida šajā pārdomu ceļā?

Krustaceļā jāatrod 14 kontrolpunkti – krustaceļa stacijas, kas tiks izvietoti Baldones pilsētā un apkārtnē un kurus varēs apmeklēt noteikta secībā. Pasākums tiek organizēts pēc rogairinga principiem. Katrā kontrolpunktā būs īpašais uzdevums – būs jādarbojas gan fiziski, gan arī jādomā un jāspēj sadarboties. Pēc fiziskā uzdevuma veikšanas, kontrolpukta pārstāvis rosinās uz pārdomām par svarīgiem mūsu dzīves aspektiem un palīdzēs mums ieraudzīt to Jēzus dzīves gaismā!

Apbalvošana un ieguvumi!

Pēc šī krustaceļa veikšanas varēs iegūt balvas paši ātrākie, tomēr šajā ceļā galvenais ieguvējs būs tas, kurš no sirds pārdomās Jēzus dzīvi un to, kā mēs varam labāk dzīvot pēc Viņa piemēra! Ikviens tiek aicināts veidot komandu no 2-5 cilvēkiem un pieteikties elektroniski: ej.uz/baldonesnakts. Pasākuma sākums 22.martā plkst. 20.00, dalībnieku reģistrācija klātienē no 19.00 pie Baldones ev. luteriskās baznīcas, Rīgas ielā 40, Baldonē. Noslēgums un apbalvošana pēc pusnakts. Visu nakti Baldones luterāņu baznīca būs atvērta un tur būs iespēja pavadīt laiku klusā pielūgsmē – meditācijā.

Pasākumu organizē Baldones Romas katoļu draudze, sadarbībā ar Salaspils Romas katoļu draudzes prāvestu Ilmāru Tolstovu. Vairāk informācijas var saņemt, zvanot priesterim Ilmāram Tolstovam pa tālruni 26382126, epasts: priesteris.ilmars@gmail.com.

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,