Tiek meklētas jaunas aktīvo iedzīvotāju kopienas!

Partnerība „Daugavkrasts” jūnijā un jūlijā dosies pie kopienām Ķekavas novadā – apciemos esošos partnerus un meklēs jaunas aktīvo iedzīvotāju kopienas, kuras vēlas veidot un aktivizēt savu darbību, kā arī sadarboties nevalstiskā sektora sadarbības platformā.

Partnerība ar finansējumu atbalstīs iedzīvotāju kopienas iecerēto pasākumu. Piesaki dalībai savu kopienu un jūsu kopīgā pasākuma ideju kādā no šīm dienām – 1. jūnijs, 8. jūnijs, 15. jūnijs, 29. jūnijs, 6. jūlijs, 13. jūlijs –, un vienosimies par pasākuma saturu un norisi! No tevis – pasākuma apraksts un budžets –, no mums – saruna par kopienu lomu un NVO sadarbības platformu novadā.

Pieteikums jāsūta uz e-pasta adresi info@daugavkrasts.lv. Lūdzam norādīt kopienas nosaukumu, pasākuma norises vietu, atbildīgo personu un kontaktinformāciju. Informējam, ka pasākuma dalībnieki tiks filmēti un fotografēti pasākuma un projekta publicitātes nodrošināšanai.

Aktivitātes tiek īstenotas biedrības „Partnerība „Daugavkrasts”” realizētā projekta „NVO sadarbības platformas attīstība novadā” ietvaros, kuru atbalsta Aktīvo iedzīvotāju fonds. Projekta reģistrācijas Nr. AIF/2022/KAPAC2/104 īstenošanas periods ir no 2022. gada 1. septembra līdz 2023. gada 31. augustam. Projekta kopējais finansējums – 19 998,58 eiro.

Biedrība „Partnerība “Daugavkrasts””

 

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,