Ķekavas novadā tiks labiekārtoti 10 bērnu rotaļu laukumi

Šogad Ķekavas novada pašvaldība labiekārtos 10 bērnu rotaļu laukumus – jaunas rotaļu iekārtas tiks uzstādītas Baložos, Katlakalnā, Ķekavā, Daugmalē, Baldonē, Mellupos un Dzērumos.

Pamatojoties uz Ķekavas novada pašvaldības labiekārtošanas plānu un aizstājot vecās, savu laiku nokalpojušās iekārtas, Ķekavas novada pašvaldība lēmusi šogad:

  • labiekārtot divus bērnu rotaļu laukumus Baložos – Zaļajā ielā 4 un Jaunatnes ielā 3 (PII “Avotiņš” teritorija),
  • divus rotaļu laukumus Katlakalnā – atpūtas vietā pie ūdens “Kaļķīši” un Katlakalna Tautas nama pagalmā, Pļavniekkalna ielā 35,
  • divas teritorijas Baldonē – rotaļu laukumu Daugavas ielā un daudzstāvu mājai piegulošo teritoriju Vanagkalnu ielā 25,
  • kā arī izvietot rotaļu elementus Ķekavā (Zāles ielā), Daugmalē (rotaļu laukuma aiz mājas “Atvari”), Dzērumos (“Aviators 71”) un Mellupos (“Lilijas”).

Astoņās adresēs, septiņās novada apkaimēs (Baldonē, Baložos, Katlakalnā, Ķekavā, Daugmalē, Mellupos un Dzērumos) tiks uzstādītas rotaļu iekārtas, kas piemērotas mazākiem bērniem (no 1 gada vecuma līdz sākumskolas vecumposmam). Iekārtas pamatā ir no zemes paaugstinātas platformas, kas savstarpēji un ar zemes līmeni savienotas ar  dažādiem lietotāja spējas izaicinošiem šķēršļiem  – kāpšļiem, tīkliem, trosēm, kustīgiem tiltiņiem u.tml. elementiem. Iekārtu komplektācijā ietilpst arī slidkalniņš un interaktīvi paneļi.

PII “Avotiņš” teritorijā tiks uzstādīta rotaļu iekārta jau nedaudz lielākiem bērniem (sākot no trīs, četru gadu vecuma). Iekārtu veidos sešas savstarpēji savienotas platformas, kas aprīkotas ar plašu lietotāja spējas izaicinošu šķēršļu klāstu.

Baldonē, Vanagkalnu ielā 25, veco, demontēto šūpoļu vietā tiks uzstādītas jaunas šūpoles. Šūpošanās iekārtas, tai skaitā ligzdas tipa šūpoles (var lietot vairāki cilvēki vienlaikus) paredzēts uzstādīt arī Pļavniekkalna ielā 35, Katlakalnā un “Atvaros”, Daugmalē, Ķekavā un Dzērumos.

Mellupu un Baložu (Zaļā iela 4) rotaļu laukumi tiks papildināti arī ar virvju piramīdām, kas piemērotas lielākiem bērniem un pusaudžiem. Rāpšanās tajās palīdz ne tikai attīstīt fiziskās spējas, bet arī izaicina pārvarēt bailes no augstuma.

Pašvaldības izsludinātajam publiskajam iepirkumam “Bērnu rotaļu iekārtu piegāde un uzstādīšana Ķekavas novadā” pieteicās četri pretendenti. Šobrīd tiek veikts iesniegto piedāvājumu salīdzinājums un izvērtējums, nosakot saimnieciski izdevīgāko no visiem prasībām atbilstošajiem piedāvājumiem. Lēmumu par konkursa uzvarētāju pašvaldības iepirkumu komisija varētu pieņemt jūlija vidū. Rotaļu laukumu labiekārtošanas darbus paredzēts pabeigt šā gada rudenī.

Ķekavas novada pašvaldības administrācijas
Sabiedrības informēšanas un mārketinga nodaļa

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,