Ķekavas novada sadarbība ar Novij Bilous Ukrainā

28. jūnijā Ķekavas novada domes pārstāvji devās braucienā uz Ķekavas novada sadraudzības pilsētu Novij Bilous(Novyi Bilous) Ukrainā, lai nogādātu Ķekavas novada iedzīvotāju saziedotās mantas un Ķekavas novada pašvaldības dāvinājumu – transportlīdzekli –, lai sniegtu atbalstu Ukrainas sabiedrībai bruņotā konflikta laikā.

27.jūnijā Ķekavas novada domes sēdē tika pieņemts lēmums Novij Bilous pašvaldībai dāvināt pašvaldības īpašumā esošu transportlīdzekli Nissan Primaster Combi-9. Uz Ukrainu devās domes priekšsēdētājs Juris Žilko un viņa vietnieks Andris Vītols, pārstāvot sadarbības projektā Ķekavas novadu. 

Vizītes laikā no 1. līdz 3. jūlijam domes pārstāvji tikās ar Novij Bilous iedzīvotājiem un bija liecinieki okupācijas sekām. Par tikšanos ar Novij Bilous pašvaldības pārstāvjiem domes priekšsēdētājs J.Žilko atzīmēja: “Šī vizīte ir kļuvusi par ļoti spēcīgu turpmākās sadarbības sastāvdaļu un priekšnoteikumu, lai kopā turpinātu strādāt kopēju projektu un kopējas sadarbības labā.” Sadarbības veiksmīgai turpināšanai Ķekavas novada domes priekšsēdētājs un Novij Bilous domes priekšsēdētājs vienojās par kopējas deklarācijas noslēgšanu tuvākajā laikā, iekļaujot deviņas kopējas sadarbības jomas.

Vizītes ietvaros tika nogādāts arī ziedotais transportlīdzeklis, kurš tiks izmantots komunālā servisa vajadzībām, un novada iedzīvotāju saziedotās mantas: degviela, bērnu ratiņi, nauda un krāsniņa. Paldies novadniekiem, kuri operatīvi sniedza humāno palīdzību Novij Bilous iedzīvotājiem!

Pagājušā gada pavasarī Novij Bilous pašvaldības pārstāvji viesojās Ķekavas novada pašvaldībā, lai projekta “Uzticības tilti” ietvaros iepazītos ar labās prakses piemēriem ilgtspējīgai pašvaldības attīstībai, kā arī pārrunātu turpmāko sadarbību Ukrainas pašvaldības atjaunošanas atbalstam.

Sabiedrības informēšanas un mārketinga nodaļa

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,