Novada amatnieki un mājražotāji šonedēļ piedalīsies izstādē “Biltim tehnika 2023”

No 5. līdz 7.oktobrim biznesa centrā “Rāmava” norisināsies 32. starptautiskā tehnisko nozaru biznesa izstāde “Biltim tehnika 2023”. Apmeklētāji stendā “Radīts Ķekavas novadā” varēs iegādāties mājražotāju un amatnieku produkciju.

Izstāde “Biltim tehnika 2023” pulcēs vienuviet būvniecības, infrastruktūras, lauksaimniecības, transporta, industriālās, mežsaimniecības (BILTIM) nozaru profesionāļus, interesentus un sadarbības partnerus.

Šogad izstādē piedalīsies vairāk kā 220 tirgotāju. Vienotajā stendā “Radīts Ķekavas novadā” varēs iegādāties Daugmales Jāņa bišu medu, Dairas Malderes smiltsērkšķu produkciju, veselīgos “Gi Line” sīrupus un eliksīrus, “Siliņpaps un dēli” gaļas kūpinājumus, dažādu veidu sierus un pankūkas no “Labradors”, Pārslas Indāres bio biškopības produkciju, sublimētus augļus un ogas, skaistus keramikas darbus no “Pampāļu podi”, saimniecībā noderīgas lietas no SIA “Amelada” un koka izstrādājumus mājai un virtuvei no “Raibi koki”.

Izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt seminārus, konsultēties ar nozaru ekspertiem, piedalīties diskusijās un sacensībās, kā arī apskatīt dažādus demonstrējumus. Savukārt, kopā ar Ķekavas novada tūrisma un uzņēmējdarbības speciālistiem varēs uzzināt informāciju par apskates objektiem novadā, kā arī piedalīties spēlē un laimēt balvas.

Uz tikšanos biznesa centrā “Rāmava”!

Sabiedrības informēšanas un mārketinga nodaļa

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

3 notikumi,

Guntara Sviķa gleznu izstāde

2 notikumi,

3 notikumi,

2 notikumi,

2 notikumi,

1 notikums,

2 notikumi,