Pārgājienu cikls “Dabas apļi” šogad noris visā Pierīgā

Lai ziemas dienas nešķistu pārāk garlaicīgas, aicinām piedalīties otrajā “Dabas apļu” pārgājienu ciklā, kas ikvienam dos iespēju izpētīt 7 Pierīgas novadus, un doties izzinošās un aizraujošās pastaigās.

Pārgājienu cikls norisinās no 2022.gada 16. decembra līdz 2023.gada 30.aprīlim, kur 14 dažādu pārgājienu garumā varēs iepazīt Ķekavas, Salaspils, Mārupes, Olaines, Ropažu, Ogres un Ādažu novadu dabas un kultūrvēsturiskās vērtības.

Pārgājieni būs gan pa vieglākām, gan ne tik vieglām takām un ceļiem, ar reljefa izaicinājumiem, kas jāpārvar rāpjoties kalnā un šļūcot no tiem. Piedalīties var ikviens, kam tīk aktīvā atpūta dabā, nav iebildumu pret dažādām grūtībām un ir prieks par svaigā gaisā pavadītu dienu. Dalība ir bez maksas, piedzīvojumi un jaunas zināšanas garantētas.

 

Lai piedalītos, mobilajā telefonā lejupielādē aplikāciju “Actionbound”, kas pieejama gan Google, gan IOS veikalā. No 16.decembra aplikācijā meklē pirmos 7 pārgājienus, kas sākas ar vārdiem “Dabas apļi”, izvēlies, kuru maršrutu vēlies iziet, piereģistrējies un dodies piedzīvojumā. Nākamie 7 pārgājieni būs pieejami sākot ar 2023.gada 1.februāri.

Kopumā maršruti ir no 8 līdz 17 km gari, tie ved gan gar Rīgas jūras līča piekrasti, gan apkārt ezeriem, gan gar purviem un upēm. Izstaigājot visus 14 maršrutus, kopumā veiksi aptuveni 150 kilometrus un apskatīsi vairāk kā 70 vietas Pierīgā, kopumā nostaigājot aptuveni 200000 soļus. Ķekavas novadā šobrīd “Dabas apļu” maršruts pieejams Baldones pilsētas apkārtnē, bet no februāra Baložu pilsētas apkārtnē.

Pārgājienā noderēs uzlādēts mobilais telefons ar ieslēgtu internetu un atrašanās vietas noteikšanas funkciju. Maršrutos varēs ne tikai uzzināt informāciju par dažādiem tūrisma objektiem, bet arī piedalīties viktorīnā un veikt kādu interesantu uzdevumu.

Vairāk informācijas par pasākumu un nolikums atrodams www.exitriga.lv/dabasapli. Lejupielādē aplikāciju, sapulcē draugus vai ģimeni un dodies ceļā! Protams, būs arī balvas, ko būs sarūpējušas EXIT RĪGA pašvaldības kopā ar vietējiem uzņēmumiem!

Lai forši pārgājieni un raits solis!

Pierīgas tūrisma asociācija

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

6 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Uldis Krauze- GLEZNAS

7 notikumi,

7 notikumi,

-

Grāmatu tārpiņa tikšanās

6 notikumi,

9 notikumi,

-

PASAKU SARGI

11 notikumi,

Ziemassvētkus gaidot

6 notikumi,

6 notikumi,

6 notikumi,

7 notikumi,

BRĪNUMIŅŠ

Vietām gaidāms stiprs lietus

7 notikumi,

8 notikumi,

Kad Ziemassvētku miers…

-

EGLES IEDEGŠANA BALOŽOS

5 notikumi,

6 notikumi,

5 notikumi,

SALŪTS. KŪKA. LĪGOOO!!!

8 notikumi,

3 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

4 notikumi,

-

Koncerts SVĒTKIEM VIJOTIES

5 notikumi,

Pasaku balle