Sīkdatņu politika

Sīkfaili ir nelieli tekstveida faili, kas tiek atsūtīti uz jūsu ierīci, apmeklējot attiecīgo interneta vietni. Tie palīdz Ķekavas novada pašvaldībai (turpmāk pašvaldība) atpazīt jūsu ierīci, uzlabot pašvaldības interneta vietnes funkcionalitāti un atvieglot tās izmantošanu, kā arī individualizēt jūsu pārlūkošanas pieredzi un jums redzamo saturu, radot piedāvājumus, kas ir aktuāli tieši jums. Sīkfaili nav vīrusi – to izmantošana jūsu ierīcēm un tajās esošajai informācijai ir pilnīgi droša. Izmantojot sīkfailus, pašvaldība analizē jūsu pārlūkošanas vēsturi un šos datus izmanto statistiksas analīzē, lai varētu nodrošināt iespēju pilnvērtīgi izmantot pašvaldības sniegtos pakalpojumus.
Sīkfailu veidi

Tehniskie sīkfaili

Tehniskie sīkfaili palīdz attēlot interneta vietnes saturu jūsu ierīcē. Ar to palīdzību tiek nodrošināta interneta vietnes funkcionalitāte, kā arī pielāgošanās lietotāja vajadzībām, piemēram, vietnes pielāgošana ierīces ekrāna izmēram. Tehniskie sīkfaili nepieciešami, lai interneta vietne varētu darboties. Tie nodrošina vispusīgu pašvaldības interneta vietnes izmantošanu. Šie sīkfaili neievāc informāciju par lietotāju, kas tiek izmantota pārdošanā vai mārketingā.

Kā arī lai uzlabotu interneta vietnes funkcionalitāti, interneta vietni padarītu ērtu un efektīvu. Tie var tikt izmantoti, lai saglabātu jūsu izvēlēto interneta vietnes valodu, pēc jūsu vēlēšanās automātiski iegaumētu lietotāja reģistrācijas datus un veiktu līdzīgas lietotāja izvēlēto darbību atbalsta funkcijas interneta vietnē. Šie sīkfaili neievāc informāciju par lietotāju, kas tiek izmantota pārdošanā vai mārketingā.

Analītiskie sīkfaili

Izmantojot analītiskos sīkfailus, pašvaldība vēlas labāk iepazīt novada interneta vietnes apmeklētājus, lai pēc iespējas efektīvāk varētu pielāgot tās darbību lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Ar analītisko sīkfailu palīdzību pašvaldība analizē savu darbību – ko darām pareizi un kas ir jāuzlabo. Analītiskie sīkfaili palīdz nodrošināt, ka interneta vietnes apmeklējums lietotājam ir noderīgs un aktuāls. Izmantojot šos sīkfailus, pašvaldība iegūst vispārīgu informāciju, kas nav individualizēta. Lietotājam veicot pārlūkošanu, analītisko sīkfailu informāciju var izmantot, lai sniegtu informāciju par šobrīd aktuālajiem pakalpojumiem.

Sīkfailu iestatījumu pārvalde
Sīkfailus varat pārvaldīt caur savas pārlūkprogrammas iestatījumiem, izvēloties, kurus sīkfailus vēlaties pieņemt un kurus izdzēst. Jebkurā brīdī varat atteikties no sīkfailiem, izdzēšot tos no savas pārlūkprogrammas, kurā tie ir ieviesti.
Sīkfailu pārvaldīšanas vieta ir atkarīga no jūsu izmantotās pārlūkprogrammas.

Lai uzzinātu vairāk par to, kā kārtot vai izdzēst pārlūkprogrammā ieviestos sīkfailus, apmeklējiet jūsu izmantotās pārlūkprogrammas interneta vietni vai apskatiet īsu instrukciju populārākajām pārlūkprogrammām šeit: ChromeMozillaEdgeSafariOpera.

Svarīgi – atsakoties no tehniskajiem, funkcionālajiem un analītiskajiem sīkfailiem, interneta vietni nevarēs lietot, tāpēc dzēst vai bloķēt sīkfailus neiesakām!

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

4 notikumi,

Bērnu uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

Pieaugušo uzņemšana Baložu pilsētas kultūras nama 2023/2024 sezonas pulciņos un kolektīvos

6 notikumi,

-

CIGUN NODARBĪBAS

6 notikumi,

6 notikumi,

5 notikumi,

-

Senioru diena

3 notikumi,

4 notikumi,

7 notikumi,

-

Aptiekārs Melhiors

3 notikumi,

5 notikumi,

-

Dejas fitness

4 notikumi,

3 notikumi,

4 notikumi,

-

Pūra lāde

5 notikumi,

-

Lielās ražas tirgus

Pasakainā planēta

3 notikumi,

5 notikumi,

-

Satikt Čaku

Kino vakars-KALEV

4 notikumi,

3 notikumi,