Topogrāfiskā informācija skaņojama ar SIA "Mērniecības datu centrs" un Ķekavas novada pašvaldības Būvvaldes inženierkomunikāciju piesaistes inženieris L. Meimane (tālr. informācijai 27301514).

Par topogrāfiskās informācijas saskaņošanu Ķekavas pagastā, Baložu pilsētā un Daugmales pagastā ir noslēgts līgums ar SIA "Mērniecības datu centrs" (tālr. informācijai 67496833, www.mdc.lv)

 


 

Iesniedz topogrāfisko uzmērījumu materiālus izskatīšanai attālināti

Līdz šim topogrāfisko uzmērījumu materiāli izskatīšanai Ķekavas novada Būvvaldē bija jāiesniedz klātienē, taču turpmāk, atvieglojot procedūru un ietaupot laiku, materiālus iespējams iesniegt arī elektroniski.
 

Turpmāk dokumentus varēs gan iesniegt, gan saņemt attālināti. Elektroniski iesniedzot dokumentus Būvvaldē, tie tiks pieņemti, pārbaudīti, saskaņoti un izsniegti elektroniski.
 

Lai iesniegtu topogrāfisko plānu pārbaudei un reģistrācijai, ir jāaizpilda iesnieguma veidlapa (par būvniecības iecerēm, izmaiņu projektiem un topogrāfijām) un jāpievieno atbilstoši normatīvo aktu prasībām noformēts topogrāfiskais plāns. Ar drošu elektronisko parakstu apliecināti dokumenti jānosūta uz Ķekavas novada Būvvaldes e-pasta adresi buvvalde@kekava.lv.
 

Pēc pārbaudes veikšanas un topogrāfiskā plāna reģistrācijas ar drošu elektronisko parakstu parakstīts topogrāfiskais plāns tiks nosūtīts uz iesniegumā norādīto e-pasta adresi.
 

Jautājumu gadījumā par topogrāfisko plānu apriti lūdzam sazināties ar Ķekavas novada Būvvaldes Inženierkomunikāciju piesaistes inženieri Lindu Meimani pa tālr. 67847164.

 

Turpmāk iesniegtā topogrāfija tiks izskatīta un saskaņota septiņu darba dienu laikā no iesniegšanas brīža. Topogrāfiju izskatīšanai un saskaņojuma saņemšanai var iesniegt ne vien klātienē, bet arī elektroniski sūtot aizpildītu veidlapu un topogrāfiju DGN vai DWG formātā un parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz e-pasta adresi buvvalde@kekava.lv.

 


 

Topogrāfiskie plāni, kas izstrādāti Ķekavas novada administratīvajā teritorijā, OBLIGĀTI ir jāsaskaņo ar šādiem inženierkomunikāciju turētājiem:

Ķekavas novada Būvvalde

Adrese: Gaismas iela 19 k-9-1, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123


SIA “Ķekavas nami”

Adrese: Rāmavas iela 17, Rāmava, Ķekavas novads, LV-2111;

Tālr.: 67892848

Teritorija: (Ķekava, Rāmava, Valdlauči, Katlakalns, Odukalns, Vimbukrogs, Ziedonis, Alejas, Loreķi, Krogsils, Daugmale)

Komunikāciju turētāja kontaktpersona:


SIA “Baložu komunālā saimniecība”

Aderese: Kr.Barona iela 1, Baloži,Ķekavas novads, LV-2128

Teritorija: Baložu pilsētas administratīvā teritorija 

  Drukāt