Finanšu pārvalde
Amats
Vārds, Uzvārds
Tālrunis
Darba
vietas
nr.
E-pasta adrese
Papildu informācija
Vadītāja
Anda Pūriņa
27862892
32.
anda.purina@kekava.lv  
Finansists-ekonomists
Inta Mozule
27806616
33.
inta.mozule@kekava.lv  
Finansists-ekonomists Evija Arāja  29190183   evija.araja@kekava.lv  
Speciālists nekustamā īpašuma nodokļa jautājumos
 
 
34.
   
Speciālists nekustamā īpašuma nodokļa jautājumos
Gita Bērziņa
26548961
36.
gita.berzina@kekava.lv  
Speciālists nekustamā īpašuma nodokļa jautājumos Aija Izvekova 25690378   aija.izvekova@kekava.lv Adrese: Uzvaras prospekts 1a, Baloži, Ķekavas novads
Speciālists nekustamā īpašuma nodokļa jautājumos Aivars Purvlīcis 25738173  35. aivars.purvlicis@kekava.lv  
Speciālists nekustamā īpašuma nodokļa jautājumos Ginta Erdmane     ginta.erdmane@kekava.lv  
Galvenais grāmatvedis Evita Egle 27886753   evita.egle@kekava.lv Adrese: Skolas iela 2, Ķekava, Ķekavas novads
Galvenā grāmatveža vietnieks Lolita Rekuta 27030405   lolita.rekuta@kekava.lv Adrese: Skolas iela 2, Ķekava, Ķekavas novads
Vecākais grāmatvedis Līga Turka 27301395    liga.turka@kekava.lv  Adrese: Skolas iela 2, Ķekava, Ķekavas novads
Vecākais grāmatvedis Kristiana Trenko     kristiana.trenko@kekava.lv  
Vecākais grāmatvedis Sanita Zaļupe 25726860  

sanita.zalupe@kekava.lv

Adrese: Skolas iela 2, Ķekava, Ķekavas novads
Vecākais grāmatvedis Aija Ozola 28683744   aija.ozola@kekava.lv Adrese: Skolas iela 2, Ķekava, Ķekavas novads
Vecākais grāmatvedis Ginta Vecroze 29178622   ginta.vecroze@kekava.lv Adrese: Skolas iela 2, Ķekava, Ķekavas novads
Grāmatvedis Vija Mackeviča 26196681   vija.mackevica@kekava.lv Adrese: Skolas iela 2, Ķekava, Ķekavas novads
Vecākais grāmatvedis Inta Lisovska 28647008    inta.lisovska@kekava.lv  Adrese: Skolas iela 2, Ķekava, Ķekavas novads
Vecākais grāmatvedis Elana Pujāte 25447640   elana.pujate@kekava.lv Adrese: Baložu pilsētas pārvalde, Uzvaras prospekts 1A, Baloži
Vecākais grāmatvedis Alla Liepa  27876120   alla.liepa@kekava.lv Adrese: Baložu pilsētas pārvalde, Uzvaras prospekts 1A, Baloži
Vecākais grāmatvedis Anita Vanaga 25463696   anita.vanaga@kekava.lv  
Grāmatvedis Edīte Andreļevska 26458796   edite.andrelevska@kekava.lv  

 

  Drukāt