Aicinām apmeklēt Kokļu mūzikas koncertu „Kokles dvēselīte”
Sestdien, 29.februārī plkst.18.00 Baložu Kultūras Namā kokļu mūzikas koncertā „Kokles dvēselīte” Baložu pilsētas K/N koklētāju ansamblis „Sakta” kopā ar Ķekavas mūzikas skolas koklētāju ansambli un viņu vadītāju Inesi Krauci klausītājiem piedāvā izbaudīt dažādu stilu latviešu komponistu mūziku. Tiks atskaņots Lauras Jēkabsones un Ivetas Tauriņas pirmatskaņojums, kā arī būs pārsteigums.
Kokles skan Vācijā!
No 4.februāra līdz 10.februārim Ķekavas mūzikas skolas koklētāju ansamblis devās koncertēt uz Vāciju. Ar diviem koncertiem koklētājas uzstājās divās Vācijas pilsētās Berlīnē un Leipcigā. Bija patiess prieks apskatīt arī pašas iespaidīgās pilsētas. Berlīne sagaidīja ne tikai ar saviem slavenajiem lāčiem, bet ļāva apjūsmot arī īstu pandu un viņas mazuli. Apskatītas tika arī vēsturiski nozīmīgākās pilsētas vietas.
"Talants Latvijai 2020"
2020.gada 16.februārī Rīgas Latviešu biedrības namā sākās koncertcikls - konkurss "Talants Latvijai", kurā muzicēja audzēkņi no 3 skolām - Ķekavas Mūzikas skolas, Babītes Mūzikas skolas un Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas. Šis koncertcikls - konkurss notiek jau 29 reizi. Šogad tajā piedalīsies audzēkņi no 27 Latvijas mūzikas skolām. Konkursa žūrijas komisija uz konkursa II kārtu - finālu no Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņiem izvirzīja: 4. sitaminstrumentu spēles klases audzēkni Linardu Grauzi (pedagogs Normunds Everts), 7. vijoles spēles klases audzēkni Alisi Līci (pedagogs Daiga Rozentāle), 7. klavierspēles klases audzēkni Mihailu Matvejevu (pedagogs Diāna Zandberga), 9. čella spēles klases audzēkni Alisi Petroni (pedagogs Ludmila Ivanicka). Konkursa II kārta - fināls notiks 10. maijā. Tradicionālais 1. klašu audzēkņu koncerts notiks 24. maijā plkst. 14.00 RLB Zelta zālē. kurā Ķekavas Mūzikas skolu pārstāvēs 1.akordeona klases audzēkne Ieva Balode ( pedagogs Samanta Čipinska).
Sveicam Solo dziedāšanas konkursa "Vidzemes cīrulīši" laureātus!
AIGA KURZEMNIECE (1.vieta), KRISTERS CĪRULIS (1.vieta) un MAIJA MARTINSONE (3.vieta) skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Laura Tamane.
Viesošanās Tabasalu Mūzikas skolā Igaunijā
No 29.janvāra līdz 1.februārim 16 mūzikas skolas audzēkņi kopā ar 7 skolotājiem devās koncertbraucienā pie mūsu draugiem Tabasalu Mūizkas skolā Igaunijā. Mūsu skolas audzēkņi ne tikai uzstājās ar koncertu, bet arī apmeklēja Tallinas kino muzeju, Talinnas leļļu teātra muzeju un Proto spēļu un virtuālās realitātes centru. Neizpalika arī tradicionālā pastaiga pa Tallinas vecpilsētu gida pavadībā!
Sveicam Valsts konkursa Ģitāras spēlē II kārtas laureātus!
RIHARDS VĪTOLS (3.vieta un izvirzīts uz III kārtu) skolotāja Katrīna Hāsa; IEVA INDRIKSONE (3.vieta) skolotājs Romans Lulla; RALFS AUKSTIKALNIS (2.vieta un izvirzīts uz III kārtu) skolotāja Katrīna Hāsa; DĀRTA GRASMANE (3.vieta) skolotājs Romans Lulla; ILZE ESTERE KLEINHOFA (3.vieta) skolotāja Katrīna Hāsa
Sveicam Valsts konkursa Akordeona spēlē II kārtas laureātus!
IEVA BALODE (1.vieta un izvirzīta uz III kārtu), DĀVIS JERONOVIČS (2.vieta un izvirzīts uz III kārtu) skolotāja Samanta Čipinska. Apsveicam un lepojamies!!
Arhīvs
  Drukāt