ESF projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros 2019./2020.mācību gadā skolēni aicināti darboties robotikas un programmēšanas pulciņos.

Robotikas pulciņa nodarbības:

2.-4.klašu skolēniem  Nākotnes ielā 1a otrdienās 14.00- 15.30 un ceturtdienās 14.00 – 15.30

5.-6.klašu skolēniem Gaismas ielā 9 otrdienās 16.00- 17.30

Programmēšanas pulciņa nodarbības:

2.-4.klašu skolēniem Nākotnes ielā 1a ceturtdienās 15.40-17.10.

Interešu izglītības nodarbību grafiks 2019./20. m.g.

 

Programma

Joma

Apakšprogramma

Kolektīvs

Vadītājs

Diena

Laiks

Telpas

mob.

Kultūrizglītības

Mūzika

Jauktais koris

 

I.Lagzdiņa

O.

15.30-17.00

VSK.zāle

26364081

 

 

 

 

 

C.

16.30-18.00

VSK.zāle

 

 

 

Zēnu koris

 

I.Lagzdiņa

P.,Tr.

13.50-14.50

VSK.zāle

 

 

 

2.-4.kl.koris

 

L.Matveja

O.C.

12.45-13.25

Sākumsk.zāle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teātris

Teātra pulciņš

2.-4.kl.

U.Brīvlauka

O.C.

13.40-15.00

Sākumsk.zāle

29389058

 

 

 Radošā drāma

1.kl.

A.Tauriņa

Piekt.

13.00-13.40

Sākumskola

 

 

Deja

Mūsdienu deja

Mini versija

I.Tamane

Pirmd.,C.

17.00-18.30

Spoguļzāle

29137603

 

 

 

1.-2.kl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mazā versija

I.Tamane

Pirmd.,C.

14.20-15.40

Spoguļzāle

 

 

 

 

3.-4..kl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Versija 5.-6.kl.

I.Tamane

Pirmd.,C.

15.40-17.00

Spoguļzāle

 

 

 

Tautas dejas

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

O.,C

16.00-18.00

Sākumsk.zāle

 

 

 

 

3.-4.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

7.-8.kl.

M.H.Vanaga

Pirmd.,Tr.

16.00-18.00

Sākumsk.zāle

 

 

 

 

 

J.Kalniņš

 

 

 

 

 

 

 

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

Pirmd., Tr.

14.00-16.00

Sākumsk.zāle

 

 

 

 

5.-6.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

Pirmd.Tr.

12.45-14.00

 

 

 

 

 

1.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

 

 

 

 

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

O., C.

14.00-16.00

Sākumsk.zāle

 

 

 

 

2.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

ŠEKU REKU

M.H.Vanaga

Pirmd.

18.00-19.30

 

 

 

 

 

 

J.Kalniņš

Piekt.

19.00-22.00

 

 

 

 

 

Pirmskola I

M.H.Vanaga

O., C.

18.00-18.45

Sākumsk.zāle

 

 

 

 

 

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

Pirmskola II

M.H.Vanaga

O.,C.

18.45-20.15

Sākumsk.zāle

 

 

 

 

 

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla

Keramikas pulciņš

2.-9.kl. I gr.

A.Bērziņa

Tr.

13.00-14.00

keramikas darbn.sāksk.

29274855

 

 

 

2.-9.kl. II gr.

 

 

14.00-15.00

 

 

 

 

Telpu noformēšana

9.-12.kl.

A.Miškina

C.

15.00-18.00

mājt.kab.

 

 

 

Dizains un tehnoloģijas

5.-9.kl.

J.Aizups

Piektdiena

15.00-17.00

z.darbm.kab

 

 

 

Radošie pirkstiņi

1.kl.

E.Salnāja

Tr.

13.00-13.40

 

 

Tehniskā jaunrade

Avio un rakešu - kosmiskais modelisms

Lidmodelisms

3.-12.kl.

Z.Līdaks

O., C.

18.00-20.00

sāk.skolā

26337641

Sporta izglītība

Galda spēles

Dambrete

1.kl.

L.Tauriņa

Pirmd.

13.00-13.40

sāk.skolā

 

 

 

 

2.-3.kl.

 

Tr.

13.50-14.30

sāk.skolā

 

 

Sports

Florbols

2.-4.kl.

I.Vancāns

Pirmd.

15.30-16.30

Sāksk.sporta z.

29653457

 

 

 

 

 

Tr.

15.00-16.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Piekt.

15.00-16.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

 

16.30-17.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

1.kl.

G.Orste

Pirmd.

14.30-15.30

Sāksk.sporta z.

22062624

 

 

 

 

 

Tr.

14.00-15.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Piekt.

14.00-15.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

Basketbols meitenēm

5.-8.kl.

E.Gribuste

Pirmd.

15.00-16.40

Ķek.vid.sp.z.

29334322

 

 

 

9.-12.kl.

 

 

16.40-18.00

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

1.-2.kl.

S.Čapa

O.

14.00-15.00

Sāksk.sporta z.

29636035

 

 

 

 

 

C.

14.00-15.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

3.-4.kl.

 

O.

15.00-16.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Tr.

15.00-16.00

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

 

 

C.

15.00-16.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

5.-8.kl.

 

O.

16.00-17.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Tr.

16.00-17.00

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

 

 

Piektd.

15.00-16.40

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

9.-12.kl.

 

Tr.

17.00-18.30

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

 

 

Piektd.

16.40-18.30

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

Basketbols zēniem

8.-12.kl.

A.Eglītis

O.

15.00-16.30

Ķek.vid.sp.z.

29297336

 

 

 

 

 

Tr.

18.30-20.00

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

 

 

C.

15.00-16.30

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

 2.-3.kl.

E.Teteris

 p.

 15.30-17.00

 Sākumskolas sporta zāle

29134499

 

 

 

 

 

 Piekt.

 14.00-16.30

 

 

 

 

 

 4.-5.kl

 

 O

 15.00-17.30

 

 

 

 

 

 

 

 C

 15.00-17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peldēšana

1.kl.

I.Puhovs

Piektd.

13.00-13.50

Baseins

29453015 

 

 

 

1.kl.

I.Jansone

O.

14.00-14.50

Baseins

 28274382

 

 

 

1.-2.kl.

I.Jansone

Pirmd.

14.00-14.50

Baseins

 

 

 

 

5.-6.kl.meit.

I.Jansone

Pirmd.

14.00-14.50

Baseins

 

 

 

 

5.-6.kl.zēni

I.Puhovs

Pirmd.

14.00-14.50

Baseins

 

 

 

 

7.-8.kl.zēni

I.Puhovs

Pirmd.

15.00-15.50

Baseins

 

 

 

 

9.-12.kl.zēni

I.Puhovs

Pirmd.

16.00-16.50

Baseins

 

 

 

 

2.-4.kl.

I.Puhovs

Tr.

15.00-15.50

Baseins

 

 

 

 

 

 

Piektd.

14.00-14.40

Baseins

 

 

 

 

2.kl.

I.Jansone

C.

14.00-14.50

Baseins

 

 

 

 

 

I.Jansone

C.

15.00-15.50

Baseins

 

 

 

 

7.b

B. Medne

 

 

Baseins

 26752855

 

 

 

5.-12.kl.

B. Medne

C.

16.00-16.50

Baseins

 

 

 

 

5.-12.kl.meit.

I.Puhovs

Piektd.

15.00-15.50

Baseins

 

 

 

Galda tenis

2.-4.kl.

V.Berežkovs

O.,Piektd.

15.30-17.00

Sākumsk.

 

 

 

Sākumskolas

 

M.Lielgalve

 

 

Sākumsk. zāle

 

 

 

pasākumiem zāle

 

 

 

 

 

 

 

  Drukāt