Bērnudārzā "Ieviņa" apskatāmas pašdarinātas lelles

 Nāc, māmiņ, pa ielām paklejosim,

Leļļu tirdziņu drusku, drusku aplūkosim!

No visiem tas man visvairāk tīk,

Kaut skatīties citos ar’ neapnīk.

Tev nebūs jāpērk, nāc, nebaidies,

Es tiešām tāpat tik, tik skatīties.

 

Ar šiem Raiņa vārdiem sākās Ķekavas novada bērnudārza „Ieviņa” darbinieku pašu gatavotu darbu izstāde ,,Lelle kā didaktisks materiāls bērniem nodarbībās un rotaļās zināšanu un sociālo prasmju attīstīšanā”. Uz šo pieredzes skolas pasākumu aicinājām savus pirmsskolas kolēģus no citiem novadiem. Atsaucība bija necerēti liela, jo mūsu veikumu redzēt vēlējās Salaspils, Olaines, Siguldas, Ikšķiles, Siguldas un arī mūsu Ķekavas novada iestāžu pedagogi. Tā gadatirgus sajūta neizpalika, jo darbi tik dažādi, tik krāsaini, tik meistarīgi pagatavoti, ka acīs izbrīns nebija noslēpjams un katrs centās izbaudīt tās sajūtas, bet kādu labu ideju iemūžināt fotoaparātā.

 

Lelle Alise ar visu burtiņu saimi, lelle Šarlote ar plašu apģērbu kolekciju gadalaikiem, lelle Māriņa ar podziņām, kniedītēm, bizītēm pīšanai un sasiešanai, lelles matemātisko gudrību apgūšanai un kur nu vēl daudzās roku lelles, ar kurām var izspēlēt jebkuru bērniem iemīļotu teātri. 

 

Paldies visām mūsu kolektīva meitenēm par radošumu, meistarību un, priecājoties par savu veikumu, ceram, ka visi, kas apmeklēja mūsu izstādi, kādu labu ideju aizveda sev līdzi, lai to īstenotu savās mājās.

 

Metodiķe Dzintra Gruzde

31.03.2014.

  Drukāt