Vēlējumi jaunajā mācību gadā

 

Ķekavas vidusskolas direktore Sandra Pugovka
Viens no galvenajiem izglītības procesa laba rezultāta priekšnoteikumiem ir veiksmīga visu tajā iesaistīto pušu – skolēnu, pedagogu un vecāku - sadarbība, tāpēc būsim ieinteresēti, saprotoši un gatavi sadarboties.
Lai katram ir lielāks vai mazāks mērķis, apņēmība un neatlaidība to piepildīt!
Jauno mācību gadu uzsākot, īpaši sveicu Ķekavas vidusskolas 100 jaunos pirmklasniekus un viņu vecākus. Novēlu saglabāt zinātkāri un vēlmi mācīties visas dzīves garumā!
 
Baložu vidusskolas direktore Vita Broka
Klāt septembris un skola ver durvis jaunajam mācību gadam, jaunam darba cēlienam – spraigam un interesantam, un protams, arī grūtam.
Es novēlu visiem spēku un sirdsdegsmi zinību un jaunu prasmju apgūšanā. Ceru, ka mācēsiet novērtēt to, kas jums jau tiek piedāvāts un dots.
 Aicinu visus skolotājus būt vēl aktīvākiem radošākiem sava aroda meistariem.Jūs esat tie, kuriem ir jāaizdedz skolēnu sirdīs un prātos zinātkāres liesmiņas.
Paldies vecākiem, kuri par mācību iestādi saviem bērniem izvēlējušies Baložu vidusskolu.
Novēlu visiem izturību, centību un vēlmi saprast vienam otru, kā arī ceru uz labu sadarbību ar Jums visiem. Sirsnīgi sveicu visus pedagogus, skolēnus un vecākus jauno mācību gadu uzsākot!
 
Daugmales pamatskolas direktors Andris Ceļmalnieks
Jaunā mācību gada sākums ir brīnišķīgs atskaites punkts, lai uzsāktu ko jaunu, lai mainītu ieradumus, lai izvirzītu augstākus mērķus. Negaidiet ne mirkli, neatlieciet uz rītdienu, bet dariet jau šodien! Esiet aktīvi un atraktīvi, esiet radoši un varoši, esiet darbīgi un atbildīgi! Atcerieties, ka dzīve ir tieši tik interesanta, cik paši mēs to vēlamies!
 
Pļavniekkalna sākumskolas direktore Agita Baltmane
Skolas sirdspuksti ir skolēni,
Bet skolas stiprums - skolotāji.
            Jaunajā mācību gadā skolēniem novēlu interesi un centību darot katru darbiņu! Vecākiem - pacietību un vēlmi sadarboties!
Saviem pedagogiem vēlu gūt gandarījumu, radošu garu un neizsīkstošu enerģiju! Lai mums veicas!
 
Privātās pamatskolas Gaismas tilts 97 direktore Egita Heislere
Sveiks, lielais laiks, kurā pati debess aiztur elpu, koki tik tumši zaļi klusē un augstu pāri zemei izplaukst zvaigznes kā starojošas puķes! Laiks, kurā ikkatrā dvēselē slēpts nemiers aug augumā un aicina atkal uz skolu. Lai mums izdodas!
 
Ķekavas Mākslas skolas direktore Inga Zālīte-Cērūze
Novēlu radošām idejām pilnu un realizēt spējīgu jauno mācību gadu!
 
Ķekavas Mūzikas skolas direktore Daiga Ventniece
Novēlu katram piedzīvot gan savu personīgo, gan profesionālo mērķu piepildījumu, drosmi pieņemt dzīves izaicinājumus un sagaidīt nākamo vasaru ar gandarījumu par sasniegto.
 
Ķekavas Sporta skolas direktore Vita Mikitānova
Viens mazs prieks lai tev būtu katra diena
Viens skats, viens zieds, viens laimes stūrītis.
Viens saules stariņš un mazliet debesis
Un labs vārds, kas dzīvi dara skaistu.
 
  Drukāt