Iespēja pieteikties bērnudārzu atjaunošanas projektā

 

Tiek uzsākts unikāls Latvijas bērnudārzu atjaunošanas projekts „Nāk draugi izkrāsot bērnību!“, ar mērķi līdz 01. septembrim bez atlīdzības atjaunot 10 Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes. Projekta ietvaros tiek izsludināts konkurss, kurā aicināts pieteikties ikviens, kas vēlas uzlabot sava bērna dārziņa stāvokli un ir gatavs aktīvi iesaistīties remontdarbu veikšanā.
 
Ikviens, kas vēlas pretendēt uz bērnudārza atjaunošanu, tiek aicināts pieteikties projekta ietvaros rīkotajā konkursā, par kuru plašāka informācija un tā nolikums pieejami www.izkrasobernibu.lv.
 
Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 01. jūnijā, un laika posmā līdz 30. jūnijam tiks veikts aktīvs darbs pie uzvarējušo bērnudārzu apsekošanas un tehnisko konsultāciju sniegšanas klātienē darba grupām. Savukārt laika posmā no 01. jūlija līdz 31. augustam noritēs remontdarbi, lai 1. septembrī svinīgi tiktu atklāti atjaunotie bērnudārzi.
 
Projektu realizē: apdares materiālu ražotājs Caparol ar sadarbības partneriem - būvniecības namu Kurši, reklāmas aģentūru Brand Storm un interneta mārketinga aģentūru Focus Group
 
 
Plašāka informācija:
http://www.izkrasobernibu.lv.
  Drukāt