Izglītības infrastruktūras attīstības stratēģiskais rīcības plāns 2018.-2021. gadam.


Aizsardzības ministrija sagatavojusi video lekciju skolēniem par Bermontiādi un Rīgas atbrīvošanu
Sagaidot 11. novembri, Lāčplēša dienu, Aizsardzības ministrija kopā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Latvijas Kara muzeju ir sagatavojusi video lekciju skolēniem “Sargājot Rīgu: toreiz un tagad”, aicinot to izrādīt skolās visā Latvijā, kā arī iepazīties ar to ikvienu Latvijas iedzīvotāju.
Projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā Ķekavas vidusskolai tika pasniegta Latvijas Olimpiskās Komitejas speciālbalva nominācijā “Aktīvākā izglītības iestāde”
Šogad, nedaudz neierastā veidā – on-line tiešraidē šodien, 6.novembrī tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētajai programmai “Sporto visa klase” 7.sezonai.
Atklāta pieteikšanās Brīvo datu virtuālajam hakatonam skolēniem 2020
Dati ir 21. gadsimta zelts - tie virza digitālo ekonomiku, un tajos balstās lēmumu pieņemšana. Aicinām jauniešus, kas vēlas izmēģināt roku jaunu iedzīvotājiem noderīgu pakalpojumu no atvērtajiem datiem radīšanā, no 3.novembra līdz 3.decembrim piedalīties Brīvo datu virtuālajā hakatonā skolēniem. Labākajiem projektiem būs iespēja sacensties par balvām!
Bezmaksas informatīvā augstākās izglītības izstāde
Amerikas Izglītības Informācijas centrs (EducationUSA Latvia) ar ASV vēstniecības Latvijā un Amerikas Valsts Departamenta atbalstu organizē bezmaksas informatīvo augstākās izglītības izstādi Baltijā - EducationUSA Baltic Virtual College Fair. Izglītības izstāde notiks 2020.gada 9.novembrī plkst. 17:00-21:00.
Atauja Baldones un Ķekavas novadu jauniešiem
Uzsākot projektu “SA-DARBĪBA”, šobrīd tiek īstenota Baldones un Ķekavas novadu 13 līdz 25 gadīgo jauniešu aptauja, lai noskaidrotu jauniešu vērtējumus par Baldones un Ķekavas novadu kā dzīves, darba un brīvā laika pavadīšanas vietu.
Arhīvs
  Drukāt