Apavu un apģērbu veikals visai ģimenei “Rubija” aicina darbā pārdevējas/-us - konsultantes/-us
Sakarā ar tīkla paplašināšanos apavu un apģērbu veikals visai ģimenei “Rubija” aicina pievienoties mūsu komandai pārdevējas/-us - konsultantes/-us. Aktuālas trīs vakances uz nenoteiktu laiku Ziepniekkalna ielā 73, šosejas Rīga- Ķekava- Bauska (A7).
SIA Wellman Logistics noliktavā aicinām darbā uz pilnu slodzi datu apstrādes operatoru
SIA Wellman Logistics noliktavā "Ciedri", "Saulgoži" aicinām darbā uz pilnu slodzi datu apstrādes operatoru. Darbs noliktavā ar stacionāro skaneri, uzlīmju printeri, fotoaparātu un datoru. Svarīga ir augsta atbildības sajūta, precizitāte un pacietība.
SIA Wellman Logistics noliktava pastāvīgam darbam Ķekavā meklē apkopēju darbam 2 reizes nedēļā
SIA Wellman Logistics noliktava pastāvīgam darbam Ķekavā meklē apkopēju darbam 2 reizes nedēļā. Apjoms - 1 biroja telpa, 2 ģērbtuves, virtuve, 2 tualetes un ieejas zona. Darba samaksa 130-160 eiro pirms nodokļu nomaksas.
SIA Wellman Logistics noliktavā "Ciedri", "Saulgoži" aicinām darbā krāvēju uz pilnu slodzi
SIA Wellman Logistics noliktavā "Ciedri", "Saulgoži" aicinām darbā krāvēju uz pilnu slodzi. Lepojamies ar labu komandu un godīgu attieksmi no darba devēja puses. Nāc pulkā! Zvani 22028861.
Veikals "Meistars" aicina darbā pārdevēju - kasieri.
Veikals "Meistars piedāvā pārdevēja - kasiera vakanci darbam Ķekavā.
Veikals "Elvi" aicina darbā pārdevēju un kasieri
Veikals "Elvi" piedāvā pārdevēja un kasiera vakances darbam Ķekavā.
Uzņēmums "Three L Technologies" aicina komandā konstruktoru/-i
Uzņēmums "Three L Technologies" aicina komandā konstruktoru/-i. Atalgojums: 1400-1600 eiro (bruto).
Uzņēmums "Three L Technologies" aicina komandā praktikanti/-u Grāmatvedības nodaļā
Three L Technologies – vairāk nekā 16 gadus specializējas ventilējamo fasāžu un stikloto alumīnija konstrukciju projektēšanā, ražošanā un montāžā, Latvijā un citās pasaules valstīs. Turpmākajā attīstībā vēlamies savu komandu papildināt ar jauniem darba kolēģiem. Tāpēc aicinām pievienoties mūsu komandā praktikanti/-u Grāmatvedības nodaļā.
SIA "HAVI Logistics" aicina darbā autovadītāju-ekspeditoru
SIA "HAVI Logistics", startptautisks loģistikas tīkls, kurā strādā vairāk nekā 9000 darbinieku un tiek apkalpoti klienti vairāk kā 100 valstīs, aicina darbā autovadītāju-ekspeditoru Kroņo, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā.
  Drukāt