Sākusies pieteikšanās Ziemassvētku rotājumu konkursam

Sagaidot gadu miju, iedzīvotāji jau otro gadu aicināti piedalīties Ziemassvētku rotājumu konkursā “Uzmirdzi Ķekavas novadā 2018”. Konkursa kopējais balvu fonds šogad gandrīz 2000 eiro. Pieteikšanās konkursam līdz 23. decembra plkst. 12.00.

Turpinot pērn iesākto tradīciju, Ķekavas novada pašvaldība izsludina Ziemassvētku rotājumu konkursu, kas norisināsies no 2018. gada decembra līdz 2019. gada janvārim. Šogad objektus konkursam varēs pieteikt piecās kategorijās, turklāt kopējais konkursa balvu fonds palielināts līdz 1930 eiro.
 
"Aizvadītajā gadā konkursā tika pieteikti 15 objekti, kas vērtēšanas komisiju pārsteidza ar radošām idejām un netradicionāliem risinājumiem, kā māju pagalmus un ēku fasādes pārvērst Ziemassvētku stāstā. Ceram šogad ieraudzīt vēl vairāk krāšņu objektu, tādēļ aicinām visiem kopā radīt un baudīt svētkus," stāsta konkursa organizatori.

 


Jebkurš iedzīvotājs konkursam var pieteikt Ziemassvētku tematikai atbilstoši izrotātus objektus, kas tiks vērtēti piecās kategorijās:

  • individuālās dzīvojamās mājas un to pagalmi;
  • daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoni un lodžijas;
  • uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu ēkas un to piegulošās teritorijas;
  • uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu logi un skatlogi;
  • Ziemassvētku egle (kategorijai var pieteikt objektā augošas vai uzstādītas, izrotātas egles ar augstumu vismaz 2,7m).


Visi pieteiktie objekti pretendēs arī uz papildu nominācijām – vērtēšanas komisijas specbalvai un nominācijai “Iedzīvotāju simpātija”.
 
Konkursa nolikumu aicinām skatīt šeit.
 
Konkursa pieteikuma anketa pieejama šeit, kā arī no 11. decembra drukātā formātā informatīvajā izdevumā “Ķekavas novads”. Pieteikumus no 29. novembra līdz 23. decembra plkst. 12.00 var iesniegt kādā no pašvaldības Klientu apkalpošanas centriem Ķekavā, Baložos vai Daugmalē vai arī nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi novads@kekava.lv.


Pieteiktos objektus apmeklēs un novērtēs konkursa vērtēšanas komisija diennakts gaišajā vai tumšajā laikā atkarībā no pieteikumā norādītā rotājumu eksponēšanai paredzētā diennakts laika.

Savukārt nominācijas “Iedzīvotāju simpātija” uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā - par savu simpātiju varēs nobalsot pašvaldības mājaslapā www.kekavasnovads.lv, kā arī pašvaldības Facebook lapā.

Konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, sadalot balvu fondu 1930 eiro apmērā. Naudas balvas saņems trīs labākie dalībnieki katrā vērtēšanas kategorijā un papildu nomināciju uzvarētāji. Tikmēr “Iedzīvotāju simpātija” iegūs pārsteiguma balvu. Kāda tā būs, to noskaidrosim jau nākamā gada janvārī!

 

Administratīvā pārvalde

29.11.2018.

  Drukāt